Zamknij

Simon z Garfunkelem a także Danuta Stenka z Maciejem Zakościelnym śpiewają balladę.. Pytanie z Milionerów

Paweł Żurek
28.08.2019 15:40
Simon z Garfunkelem a także Danuta Stenka z Maciejem Zakościelnym śpiewają balladę. Pytanie z Milionerów
fot. Milioerzy/TVN/screen

Simon z Garfunkelem a także Danuta Stenka z Maciejem Zakościelnym śpiewają balladę..? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 20 tysięcy złotych.

Simon z Garfunkelem a także Danuta Stenka z Maciejem Zakościelnym śpiewają balladę? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał gracz i czy udało mu się wygrać 10 tysięcy złotych.

Simon z Garfunkelem a także Danuta Stenka z Maciejem Zakościelnym śpiewają tradycyjną staroangielską balladę? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach" o nietypowym brzmieniu: "Simon z Garfunkelem a także Danuta Stenka z Maciejem Zakościelnym śpiewają tradycyjną staroangielską balladę" nie była oczywista dla gracza. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

  • O pchlim targu na Portobello
  • O Jarmarku Dominikańskim
  • O targu w Scarborough
  • O suku w Damaszku

Uczestnik nie chciał ryzykować i skorzystał z koła ratunkowego: telefonu do przyjaciela. Był nim jego brat. Doradca uczestnika poradził mu, aby ten wybrał odpowiedź A, choć sam nie miał pewności, która z nich jest prawidłowa. Uczestnik ostatecznie wybrał odpowiedź A. 

MILIONERZY - Simon z Garfunkelem a także Danuta Stenka z Maciejem Zakościelnym śpiewają tradycyjną staroangielską balladę [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów", o to jaką piosenkę zaspiewali zarówno Simon i Garfunkel jaki i Danuta Stenka oraz Maciej Zakościelny brzmi "O targu w Scarborough". Uczestnik odpowiedział nieprawidłowo i wrócił do domu z nagrodą w wysokości 1 tysiąca złotych. 

RadioZET.pl/PZ