Zamknij

Sklepy otwarte w niedzielę 6.05. [Biedronka, Tesco, Lidl, Żabka]

Redakcja
04.05.2018 10:16
Sklepy otwarte w niedzielę 29.04. [Biedronka, Tesco, Lidl, Żabka]
fot. PIXABAY

Sklepy otwarte w niedzielę 6 maja - gdzie zrobimy zakupy w najbliższy weekend i czy to niedziela handlowa? W związku z wejściem w życie ustawy o zakazie handlu, wiele osób tradycyjnie przed weekendem zastanawia się, czy w nadchodzą niedzielę 6.05., sklepy będą czynne, czy jest to jednak dzień z zakazem handlu. Odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań i sprawdzamy szczegółowe godziny otwarcia sklepów Biedronka, Lidl, Tesco, Żabka.

Sklepy czynne w niedzielę 6 maja - Biedronka, Lidl, Żabka, Tesco. Gdzie zrobimy zakupy w weekend? Czy to dzień z zakazem handlu? Sprawdzamy godziny otwarcia sklepów w niedzielę 6.05.

» Niedziele handlowe w maju 2018. Kiedy otwarte sklepy? [KALENDARZ] «

Sklepy otwarte w niedzielę 6 maja - czy to niedziela z zakazem handlu?

Tradycyjnie przed weekendem, wiele osób zaczyna zastanawiać się, czy najbliższa niedziela będzie dniem wolnym od handlu. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które w tym terminie planują zrobić większe zakupy. W niedzielę 6 maja sklepy będą czynne. Nadchodząca niedziela jest niedzielą handlową. W związku z tym otwarte będą zarówno galerie handlowe, supermarkety, jak i mniejsze sklepiki, typu Żabka.

Przypominamy, że niedziela handlowa w maju 2018 wypada dwa razy - w pierwszą i ostatnią niedzielę w miesiącu. Oznacza to, że sklepy czynne będą zarówno 6.05., jak i 27.05. Z kolei zakupów nie zrobimy 13 oraz 20 maja.

» Zakaz handlu w niedzielę 2018 - daty zamknięcia sklepów [KALENDARZ] «

Czynne sklepy w niedzielę 6.05. - Biedronka, Lidl, Żabka, Tesco [GODZINY OTWARCIA]

W związku z tym, że w niedzielę 6.05. sklepy będą czynne, wiele osób poszukuje informacji na temat szczegółowych godzin otwarcia popularnych supermarketów. Sklepy w niedzielę 6 maja otwarte będą w normalnych godzinach. 

W Biedronce w niedzielę 6.05. będzie można zrobić zakupy w godzinach od 8:00 do 21:00, a niektóre markety czynne będą nawet do 22:00. Z kolei sklepy sieci Lidl otwarte będą przeważnie do godziny 21:00, a Żabki do 23:00. Sklepy Tesco w niedzielę, 6 maja czynne będą zazwyczaj do 22:00 lub 23:00. Niektóre supermarkety zamykają się jednak już o godzinie 20:00, dlatego wybierając się na zakupy w najbliższy weekend, warto odpowiednio wcześniej sprawdzić szczegółowe godziny otwarcia wybranego sklepu.

» Biedronka: godziny otwarcia sklepów od poniedziałku do niedzieli «

RadioZET.pl/JW