Zamknij

Skoki narciarskie 2018 Planica: online i w TV 25.03. – o której i gdzie?

Redakcja
23.03.2018 16:29
Skoki narciarskie 2018 Planica: online i w TV 25.03. – o której i gdzie?
fot. Lukasz Szelag/REPORTER/EASTNEWS

Skoki narciarskie 2018 w Planicy na żywo: online i w TV 25.03. - o której i gdzie oglądać zmagania sportowców? Na takie pytania szuka odpowiedzi wielu miłośników skoków narciarskich. Sprawdzamy, gdzie będzie transmitowany konkurs indywidualny w Planicy!

Skoki narciarskie 2018 w Planicy dobiegają końca. W niedzielę, 25 marca odbędzie się ostatni konkurs indywidualny w tym sezonie. Przypominamy, że sportowcy, podczas pobytu w Słowenii wzięli udział w kwalifikacjach, jednym konkursie drużynowym oraz dwóch indywidualnych. Gdzie oglądać skoki narciarskie 2018 w Planicy na żywo 25.03.?

» Skoki narciarskie 2018: kiedy i gdzie oglądać skoki w Planicy? [TERMINARZ] «

Skoki narciarskie 2018 Planica: online i w TV 25.03. – o której i gdzie oglądać?

Skoki narciarskie 2018 w Planicy na żywo (konkurs indywidualny), odbędą się 25 marca o godzinie 10:00. To już ostatnie zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Konkurs indywidualny będziemy mogli obejrzeć na żywo w telewizji na kanałach TVP 1 oraz Eurosport 1. Dodatkowo skoki narciarskie w Planicy online zobaczymy w WP Pilot, sport.tvp.pl i Eurosport Player.

Wśród Polaków biorących udział w skokach zobaczymy Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Stefana Hulę, Macieja Kota oraz Jakuba Wolnego. Niestety Piotr Żyła nie zakwalifikował się do konkursu.

» PŚ w Planicy: Finał sezonu bez presji. Zobacz kalendarz zawodów «

Planica 7: zawody Pucharu Świata - co warto wiedzieć?

Planica 7 jest nowym turniejem w skokach narciarskich organizowanym w ramach Pucharu Świata od sezonu 2017/2018. Zawody odbywają się w Słowenii, a dokładnie na skoczni w Letalnica w Planicy. Zasady turnieju są bardzo proste. Wygrywa ten sportowiec, który po kwalifikacjach, dwóch konkursach indywidualnych i jednym drużynowym, będzie mieć najwyższą notę. Oprócz nagród, które regulaminowo przyznawane są przez Międzynarodową Federację Narciarską, zwycięzca otrzyma dodatkową premię pieniężną w wysokości 20 tys. franków szwajcarskich.

RadioZET.pl/JW