Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego u? Odpowiedź z "Milionerów"

24.06.2019 13:36

Słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego u? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" 24.06 przysporzyła graczowi niemałe trudności. Uczestnik teleturnieju skorzystał nawet z drugiego koła ratunkowego. Poniżej zamieszczamy odpowiedź na pytanie, u kogo w szczególności słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego.

Słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego u? Odpowiedź z "Milionerów" fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego, w szczególności jednak u? Poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów" 24.06, która sprawiła niemały kłopot uczestnikowi teleturnieju, można znaleźć w tym artykule.

Milionerzy - słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego u?

Odpowiedź, u kogo w szczególności słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego w "Milionerach" przysporzyła graczowi niemałych trudności. Uczestnik teleturnieju do wyboru miał tradycyjnie cztery warianty:

A - szympansów

B - psów

C - morsów

D - ludzi

Pierwszym skojarzeniem uczestniczka programu TVN była odpowiedź D, czyli ludzi. Gracz jednak nie był do końca pewien tej odpowiedzi, a nie chciał ryzykować utratą pieniędzy i eliminacją z dalszej części gry. W związku z tym uczestnik zdecydował się skorzystać z drugiego koła ratunkowego - tym razem "pół na pół". Po losowym wyeliminowaniu dwóch błędnych odpowiedzi zostały warianty B, czyli psów i D, czyli ludzi. Gracz ostatecznie zaznaczył odpowiedź D.

Słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego - odpowiedź z "Milionerów"

Poprawna odpowiedź, u kogo w szczególności słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego, to D, czyli ludzi. Uczestnik teleturnieju zaznaczył poprawnie i pozostał w grze. Jego dalsze zmagania będzie można oglądać w kolejnym odcinku "Milionerów".

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie Who Wants to Be a Millionaire? Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). 

Na jaki kolor barwią skórę rąk orzechy włoskie? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

RadioZET.pl/JW

Oceń
Tagi