Zamknij

Słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego u? Odpowiedź z "Milionerów"

Jolanta Waligóra
24.06.2019 13:36
Słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego u? Odpowiedź z "Milionerów"
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego u? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" 24.06 przysporzyła graczowi niemałe trudności. Uczestnik teleturnieju skorzystał nawet z drugiego koła ratunkowego. Poniżej zamieszczamy odpowiedź na pytanie, u kogo w szczególności słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego.

Słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego, w szczególności jednak u? Poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów" 24.06, która sprawiła niemały kłopot uczestnikowi teleturnieju, można znaleźć w tym artykule.

Milionerzy - słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego u?

Odpowiedź, u kogo w szczególności słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego w "Milionerach" przysporzyła graczowi niemałych trudności. Uczestnik teleturnieju do wyboru miał tradycyjnie cztery warianty:

A - szympansów

B - psów

C - morsów

D - ludzi

Pierwszym skojarzeniem uczestniczka programu TVN była odpowiedź D, czyli ludzi. Gracz jednak nie był do końca pewien tej odpowiedzi, a nie chciał ryzykować utratą pieniędzy i eliminacją z dalszej części gry. W związku z tym uczestnik zdecydował się skorzystać z drugiego koła ratunkowego - tym razem "pół na pół". Po losowym wyeliminowaniu dwóch błędnych odpowiedzi zostały warianty B, czyli psów i D, czyli ludzi. Gracz ostatecznie zaznaczył odpowiedź D.

Słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego - odpowiedź z "Milionerów"

Poprawna odpowiedź, u kogo w szczególności słaba czynność erekcyjna zdradza zły stan zdrowia fizycznego, to D, czyli ludzi. Uczestnik teleturnieju zaznaczył poprawnie i pozostał w grze. Jego dalsze zmagania będzie można oglądać w kolejnym odcinku "Milionerów".

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie Who Wants to Be a Millionaire? Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). 

Na jaki kolor barwią skórę rąk orzechy włoskie? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

RadioZET.pl/JW