Zamknij

Ślad, sezon 3 - kiedy kolejne odcinki serialu i czy powstanie nowy sezon?

Jolanta Waligóra
07.06.2019 10:28
Ślad, sezon 3 - kiedy kolejne odcinki serialu i czy powstanie nowy sezon?
fot. Youtube/Polsat

Kiedy 3. sezon "Śladu" i czy nowa seria w ogóle powstanie? Informacji na ten temat szuka wielu fanów serialu, szczególnie, że na początku czerwca wyemitowany został ostatni odcinek 2. serii, który zaskoczył niejednego widza. Sprawdzamy, co już wiadomo o 3. sezonie serialu "Ślad".

"Ślad", 3. sezon - kiedy kolejne odcinki i czy serial w ogóle będzie kontynuowany? Gdzie i o której będzie można oglądać nowe epizody? Co już wiadomo o kolejnej serii? Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy najważniejsze informacje o 3. sezonie "Śladu".

Ślad, 3. sezon - czy powstanie nowa seria?

Informacje na temat tego, kiedy 3. sezon "Śladu" i czy nowa seria w ogóle powstanie, szczególnie interesują wszystkich fanów serialu. Nic dziwnego, w końcu ostatni odcinek 2. sezonu zaskoczył niejednego widza i przyniósł wiele nowych pytań. Przypomnijmy, że finał można było oglądać na początku czerwca.

Niestety nie pojawiły się jeszcze żadne oficjalne informacje na temat tego, czy powstanie 3. sezon "Śladu". Możemy jednak spodziewać się, że serial będzie kontynuowany. Jeśli informacje te zostaną potwierdzone, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Ślad, sezon 3 - kiedy kolejne odcinki serialu?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy 3. sezon  "Śladu" i czy będzie kontynuacja. Biorąc pod uwagę jednak zakończenie poprzedniej serii, możemy być prawie pewni, że powstaną nowe odcinki. Przypomnijmy, że 1. serię można było oglądać od września 2018 roku, a 2. sezon od lutego 2019 roku. Możliwe zatem, że kolejne odcinki wrócą na antenę już na jesieni 2019.

Joanna Koroniewska wraca na ekrany. Aktorka zagra w serialu "Ślad"

Na miejscu przestępstwa pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych i nawet najmniejszy ślad nie umknie ich uwadze. Grupą specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ dowodzi Renata Różańska podinspektor policji, profesor nauk medycznych – biochemik. Współtworzy wydział od samego początku. „Żelazna dama” jest trudnym, ale sprawiedliwym liderem zespołu. Zawsze może liczyć na swojego zastępcę - nadkomisarza Rafała Walczaka, chociaż jest jedynym pracownikiem wydziału, narzuconym jej przez przełożonych. Mężczyzna działa na granicy prawa i w związku z tym często wchodzi w konflikty ze swoją przełożoną. Do zespołu Renaty należy jej przyjaciółka - lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar, dla której widok krwi i zwłok jest rzeczą normalną jak poranna kawa. W CWŚ bardzo przydaje się nieustępliwy, ale pełen uroku osobistego technik IT Tomasz Bączyk. Został zaproszony do wydziału przez Renatę, chociaż ma za sobą kryminalną przeszłość. Ten komputerowy geniusz i haker nie ma sobie równych w cyberświecie, we włamywaniu do komputerów i baz danych. W poszukiwaniu śladów na miejscu zbrodni nieoceniony jest podkomisarz Artur Kotowicz „Kot” – doświadczony, ale bardzo zagadkowy analityk. W skład specjalnego wydziału dochodzeniowo – śledczego wchodzi aż czternastu ekspertów: dochodzeniowcy, baliści, śledczy z wojskową przeszłością, specjaliści w obszarze nauk biologicznych i ścisłych oraz lekarze medycyny sądowej - brzmi oficjalny opis prod. telewizyjnej

RadioZET.pl/JW