Zamknij

Ślepnąc od świateł - premiera polskiego serialu w HBO [ZWIASTUN, OBSADA]

Redakcja
18.10.2018 14:51
Ślepnąc od świateł - premiera polskiego serialu w HBO [ZWIASTUN, OBSADA]
fot. screen z youtube/HBOPOLSKA

Premiera "Ślepnąc od świateł" w HBO została ogłoszona! Polski serial trafi do serwisu jeszcze w tym roku. W rolach głównych będziemy mogli oglądać m.in. Roberta Więckiewicza, Jana Frycza czy debiutującego Kamila Nożyńskiego. Kto jeszcze zagra i o czym będzie serial Krzysztofa Skoniecznego nakręcony na podstawie bestsellerowej powieści o tym samym tytule? Przedstawiamy datę premiery, obsadę i zwiastun "Ślepnąc od świateł".

"Ślepnąc od świateł": premiera, zwiastun, obsada. Kiedy nowy serial trafi na HBO, kto w nim zagra i o czym będzie? Przedstawiamy wszystkie najistotniejsze informacje. 

» Kler: premiera, zwiastun, obsada. O czym będzie film Smarzowskiego? «

"Ślepnąc od świateł" w HBO - PREMIERA nowego serialu [data, fabuła]

Data premiery "Ślepnąc od świateł" została ogłoszona! Na taką wiadomość czekali wszyscy fani kultowej powieści Jakuba Żulczyka o tym samym tytule. To właśnie na podstawie tej książki, nakręcony został serial w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego. "Ślepnąc od świateł" w HBO oraz HBO GO będzie można oglądać od soboty, 27 października. Produkcja będzie liczyć osiem odcinków.

» Ślepnąc od świateł, sezon 2 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu? «

Oficjalny opis serialu "Ślepnąc od świateł" brzmi następująco: Kuba (debiutujący Kamil Nożyński) to znany warszawski diler. Jest perfekcjonistą i outsiderem. Lubi mieć wszystko pod kontrolą – włącznie ze swoim dokładnie przemyślanym i zaplanowanym wizerunkiem. Jest zagadką dla otoczenia – to, co widzą inni to jedynie przystojna twarz, drogie ubrania, dobry samochód. Nikt nie wie o nim zbyt wiele, za to on zna bardzo wielu. Jego klientami są politycy, celebryci, zamożne panie domu, gwiazdy hip-hopu, hipsterzy. Mężczyzna obraca się w gronie lokalnych gangsterów dowodzonych przez Stryja (Janusz Chabior), który – tak jak i on – ma tego samego szefa, Jacka (Robert Więckiewicz). Jedyną bliską mu osobą jest przyjaciółka Pazina (Marta Malikowska). Kuba jest zmęczony swoim życiem - chciałby od niego uciec, wyjechać gdzieś daleko - kupuje więc dwa bilety w jedną stronę. Wylot za tydzień, do Argentyny. Przez ten czas musi jeszcze załatwić kilka spraw. W tym samym momencie z więzienia, po kilkuletnim wyroku, wychodzi Dario (Jan Frycz), gangster starej daty. Nieoczekiwanie ich losy przetną się, co doprowadzi do konfrontacji Kuby z jego dotychczasowym życiem i decyzjami - tymi, które podjął i które jeszcze przed nim. Czy Kuba podejmie walkę z własnymi demonami?

"Ślepnąc od świateł": obsada, zwiastun. Kto zagra w nowym serialu?

W obsadzie "Ślepnąc od świateł" znaleźli się m.in. debiutujący Kamil Nożyński, który zagra główną rolę, Marta Malikowska, Robert Więckiewicz, Jan Frycz, Cezary Pazura i Janusz Chabior. Ponadto pojawią się: Eryk Lubos, Agnieszka Żulewska, Jacek Beler, Marzena Pokrzywińska, Ewa Skibińska, Krzysztof Zarzecki, Zbigniew Suszyński, Michał Czernecki oraz Krzysztof Skonieczny. 

Poniżej zamieszczamy pierwszy zwiastun "Ślepnąc od świateł".

RadioZET.pl/JW