Zamknij

Ślepnąc od świateł, sezon 2 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu?

Redakcja
13.11.2018 12:47
Ślepnąc od świateł, sezon 2 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu?
fot. Screen z Youtube/HBOPOLSKA

Czy powstanie sezon 2 serialu "Ślepnąc od świateł"? Choć pierwsza seria w całości pojawiła się na HBO stosunkowo niedawno, bo pod koniec października, to już wielu fanów tytułowego serialu, szuka informacji na temat kolejnej części. Sprawdzamy, co aktualnie wiadomo o 2 sezonie "Ślepnąc od świateł".

Serial "Ślepnąc od świateł", sezon 2 - czy powstanie nowa seria? Czy będą kolejne odcinki serialu na HBO? Odpowiadamy na często pojawiające się pytania i przedstawiamy najważniejsze informacje.

"Ślepnąc od świateł", sezon 2 - czy powstanie kolejna seria serialu?

Czy powstanie 2 sezon "Ślepnąc od świateł"? Nie tak dawno pisaliśmy o 1. sezonie serialu, który miał swoją premierę w sobotę, 27 października. Tego dnia na platformę HBO trafiła cała 8-odcinkowa produkcja i od razu znalazła tysiące fanów. Choć od premiery nie minęło dużo czasu, to wiele osób, które już zdążyły obejrzeć cały serial, szuka informacji na temat tego, kiedy sezon 2 "Ślepnąc od świateł". Apetyt na kolejną serię dodatkowo zaostrza enigmatyczne zakończenie pierwszej.

Wszyscy fani serialu muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, czy pojawi się kolejna seria. Do tej pory nie ujawniono żadnych informacji na ten temat. Jeśli tylko pojawi się jakakolwiek wiadomość, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

"Ślepnąc od świateł", 2 sezon - co wiadomo o nowej serii?

Tak jak wspominaliśmy powyżej, nie pojawiły się jeszcze żadne informacje na temat "Ślepnąc od świateł 2". Wielu fanów serialu, z uwagi na nie do końca oczywiste zakończenie pierwszej serii, jest zdania, że 2 sezon powinien powstać. Z kolei inni uważają, że enigmatyczny finał to strzał w dziesiątkę i nie powinno się go "psuć" kolejnym sezonem. Na co zdecydują się producenci? Po pojawieniu się informacji zamieścimy je w tym artykule.

Przypominamy, że w obsadzie pierwszej serii znaleźli się: debiutujący Kamil Nożyński, który zagra główną rolę, Marta Malikowska, Robert Więckiewicz, Jan Frycz, Cezary Pazura i Janusz Chabior. Ponadto pojawią się: Eryk Lubos, Agnieszka Żulewska, Jacek Beler, Marzena Pokrzywińska, Ewa Skibińska, Krzysztof Zarzecki, Zbigniew Suszyński, Michał Czernecki oraz Krzysztof Skonieczny 

RadioZET.pl/JW