Zamknij

Ślub księcia Harr'ego: transmisja w TV i online - gdzie i o której?

Redakcja
18.05.2018 14:01
Ślub księcia Harr'ego: transmisja w TV i online - gdzie i o której?
fot. ADRIAN DENNIS/AFP/EASTNEWS

Ślub księcia Harr'ego: transmisja w TV i online - gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać? Na takie pytania, w związku ze zbliżającym się ślubem książęcym, poszukuje odpowiedzi coraz więcej osób. Sprawdzamy informacje o streamie ze ślubu księcia Harr'ego i Meghan Markle w internecie oraz transmisji telewizyjnej. 

Transmisja online i w TV ze ślubu księcia Harr'ego i Meghan Markle. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać uroczystą ceremonię za darmo? Sprawdzamy!

» Tom Odell w Polsce 2018: bilety, data i miejsce koncertu [CENA BILETÓW] «

Ślub księcia Harr'ego: transmisja w TV - gdzie i o której oglądać na żywo?

Ślub księcia Harr'ego i Meghan Markle to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w ciągu ostatnich lat. Książęcym ślubem żyje nie tylko Wielka Brytania, ale i cały świat, który skrupulatnie śledzi poczynania pary. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które chcą obejrzeć uroczystą ceremonię na żywo. Zaplanowana jest transmisja ślubu księcia Harr'ego w TV.

Uroczystość będzie można obejrzeć w telewizji METRO. Program, który będzie poświęcony wydarzeniu, rozpocznie się już o godzinie 11:00. Z kolei o 13:00 odbędzie się transmisja ślubu księcia Harr'ego i Meghan Markle. Dodatkowo ceremonię pokaże także TVP 1. Jak czytamy w komunikacie Telewizji Polskiej, od godziny 10:15 w "Pytaniu na Śniadanie" ruszy specjalne studio. Prowadzący i zaproszeni goście będą na bieżąco komentować książęcy ślub. Z kolei o 11:40 rozpocznie się transmisja uroczystości z Zamku Królewskiego w Windsorze. Sam ślub księcia Harr'ego transmitowany będzie od godziny 13:00. Fragmenty uroczystości będzie można obejrzeć także na TVN Style.

Ślub księcia Harr'ego i Meghan Markle: online - gdzie oglądać za darmo?

Niestety o transmisji ślubu księcia Harr'ego online niewiele wiadomo. Osoby, które w sobotnie popołudnie nie mogą zasiąść przed telewizorami, będą mieli możliwość obejrzenia dokumentu "Harry i Meghan, nowoczesne love story" na kanale TVP 1, o godzinie 23:05. Z kolei w niedzielę, 19 maja na TVN Style, wyemitowany zostanie film "Książę Harry i Meghan Markle - Miłość ponad konsekwencje".

Przypominamy, że ślub Harr'ego i Meghan Markle rozpocznie się w sobotę, 19 maja, w samo południe (o 13:00 czasu polskiego). Uroczystość odbędzie się w Kaplicy Świętego Jerzego w Zamku Królewskim w Windsorze. Po sakralnej części zaplanowana jest przejażdżka królewską karocą. Po jej zakończeniu zarówno para młoda, jak i zaproszeni goście udadzą się na wesele w St. George's Hall.

RadioZET.pl/JW