Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ślub od pierwszego wejrzenia 4. sezon - kiedy nowa edycja programu na TVN?

03.06.2019 12:32

Choć program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wywołuje sporo kontrowersji ze względu na swoją formułę, już teraz wiele osób czeka na nową edycję i informacje na ten temat. Sprawdzamy, czy pojawi się 4. sezon i kiedy program powróci na antenę TVN.

Ślub od pierwszego wejrzenia 4. sezon - kiedy nowa edycja programu na TVN? fot. Youtube / tvnpl

"Ślub od pierwszego wejrzenia" 4. sezon - kiedy nowa edycja programu na TVN? Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o kontynuacji programu i kiedy mogą pojawić się nowe odcinki w telewizji.

Czy będzie nowy, 4. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Choć format programu jest dla wielu osób dość kontrowersyjny, producenci zdecydowali się kontynuować jego emisję w telewizji. Oznacza to, że już niedługo znów będziemy mogli oglądać nową edycję, czyli 4. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jeszcze w 2018 roku serwis wirtualnemedia.pl podawał, że stacja TVN podjęła decyzję o stworzeniu kolejnego sezonu programu. Zdjęcia do nowych odcinków prawdopodobnie kręcone były już na początku 2019 roku. Reality powstaje na podstawie duńskiego formatu "Gift ved forste blik".

"Ślub od pierwszego wejrzenia" 4. sezon - kiedy premiera nowych odcinków?

Jeśli te informacje okażą się prawdą, 4. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będziemy mogli oglądać w stacji TVN już jesienią 2019 roku. Program prawdopodobnie pojawi się w jesiennej ramówce. Poprzednie edycje emitowane były w poniedziałki o godzinie 22.30.

Przypomnijmy, na czym polegają zasady "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - eksperyment polega na łączeniu w pary osób, które nigdy wcześniej się nie znały i wyraziły zgodę na udział w programie. Pary spotykają się ze sobą dopiero w dniu ślubu. Idea ta nawiązuje do zwyczaju swatania. Pary są dobierane przez ekspertów na podstawie testów psychologicznych, cech fizjologicznych czy doświadczenia życiowego. W odcinkach widzowie śledzą trzy pary, które po ślubie spędzają ze sobą czas, poznają się, a po miesiącu decydują: czy chcą pozostać małżeństwem, czy też decydują się na rozwód. 

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/KP

Oceń
Tagi