Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia, sezon 5 - kiedy nowe odcinki i gdzie oglądać? [DATA PREMIERY]

Jolanta Waligóra
18.05.2020 12:41
Ślub od pierwszego wejrzenia, sezon 5 - kiedy nowe odcinki i gdzie oglądać? [DATA PREMIERY]
fot. PIXABAY

Kiedy 5. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Choć wiele szczegółów na temat kontynuacji kontrowersyjnego programu owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje. Przedstawiamy szczegóły oraz sprawdzamy, kiedy "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" i kiedy oglądać piąty sezon programu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" - kiedy piąty sezon programu TVN? Czy w ogóle powstaną nowe odcinki? Gdzie i o której godzinie oglądać? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 5. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Ślub od pierwszego wejrzenia, sezon 5 - kiedy premiera nowych odcinków? [DATA]

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy 5. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Temat ten interesuje przede wszystkim fanów kontrowersyjnego programu, którzy od dawna wyczekują wiadomości o ewentualnej kontynuacji tego formatu. Dla wszystkich mamy bardzo dobre wiadomości - wiadomo już, że powstanie 5. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Na początku maja 2020 roku na oficjalnej stronie internetowej stacji TVN pojawiła się informacja o castingach do 5. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na chwilę przed ślubem - czytamy w informacji prasowej TVN.

Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - kiedy i gdzie oglądać piąty sezon?

Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje dotyczące tego, kiedy 5. sezon "Ślub od pierwszego wejrzenia" w TVN. Prawdopodobnie jednak emisja nie nastąpi wcześniej niż pod koniec 2020 roku. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek szczegóły na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, na czym polegają zasady "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - eksperyment polega na łączeniu w pary osób, które nigdy wcześniej się nie znały i wyraziły zgodę na udział w programie. Pary spotykają się ze sobą dopiero w dniu ślubu. Idea ta nawiązuje do zwyczaju swatania. Pary są dobierane przez ekspertów na podstawie testów psychologicznych, cech fizjologicznych czy doświadczenia życiowego. W odcinkach widzowie śledzą trzy pary, które po ślubie spędzają ze sobą czas, poznają się, a po miesiącu decydują: czy chcą pozostać małżeństwem, czy też decydują się na rozwód. 

RadioZET.pl/JW