Zamknij

"Small World" - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest film Patryka Vegi?

Jolanta Waligóra
18.11.2019 15:05
"Small World" - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest film Patryka Vegi?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

"Small World" to nowy film Patryka Vegi, który opowiadać będzie o handlu dziećmi. W obsadzie zobaczymy zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. Zagrają m.in. Julia Wieniawa oraz Enrique Arce znany m.in. z hitowego serialu Netflix "Dom z papieru". Szczegółowe informacje o premierze filmu "Small World" i obsadzie zamieszczamy poniżej.

"Small World" Patryk Vega - kiedy premiera nowego filmu o handlu dziećmi Kto zagra? Czy jest już zwiastun? O czym opowiadać będzie produkcja? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje o filmie Vegi "Small World".

"Small World" Vega - premiera i obsada filmu 

Informacji na temat tego, kiedy premiera "Small World" Patryka Vegi, szuka wielu fanów polskiego reżysera. Nowa produkcja - jak ujawnił Onet.pl - ma trafić do kin w połowie 2020 roku, a dokładniej 26 czerwca.

Choć niewiele jeszcze wiadomo o nowym filmie Patryka Vegi, to już pojawiają się pierwsze informacje. Wiadomo, że w obsadzie "Small World" zobaczymy zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. Wystąpią m.in. Julia Wieniawa i Piotr Adamczyk, którzy dobrze znani są już z poprzednich filmów reżysera. Ponadto zobaczymy Enrique Arce z hitowego serialu Netflix "Dom z papieru". Scenariusz do "Small World" jest autorstwa nie tylko Patryka Vegi, ale także Olafa Olszewskiego. 

Wiadomo, że film "Small World" Vegi kręcony będzie m.in. w Bangkoku. Informacją na ten temat podzielił się Piotr Adamczyk, zamieszczając zdjęcie w swoich mediach społecznościowych.

"Small World" - o czym będzie nowy film Patryka Vegi?

Patryk Vega znany jest przede wszystkim z filmów, w których podejmowane są kontrowersyjne tematy. W swoim dorobku ma już produkcje opowiadające o mafii czy o służbie medycznej. Reżyser idzie za ciosem i pracuje nad kolejnym filmem "Small World", który opowiadać będzie o handlu dziećmi.

"Small World" skupi się na historii czteroletniej dziewczynki, która została porwana z polskiej wsi. Dopiero po 14 latach udaje się znaleźć porywacza i dziewczynę. Produkcja ma przedstawić perspektywę zarówno ofiary, jak i jej rodziców, a także porywacza.

Myślę o tej produkcji jak o międzynarodowym projekcie. Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście będącym krzykiem przeciwko handlowi dziećmi, który jest porażającym procederem. Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż "Botoks". Scenariusz jest bardzo mocny - opowiada Vega.

RadioZET.pl/JW