Zamknij

Smolasty - kim jest? Dziewczyna, wiek, sklep, Instagram, "Fake Love"

Redakcja
09.10.2018 11:00
Smolasty - kim jest? Dziewczyna, wiek, sklep, Instagram, "Fake Love"
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/EASTNEWS

Smolasty to gość Kuby Wojewódzkiego we wtorek, 9 października. Młody wykonawca zasiądzie na słynnej kanapie "Króla TVN-u" razem z aktorem, Borysem Szycem. Co warto wiedzieć o artyście, który wydał takie single jak "Uzależniony" czy "Fake Love"? Sprawdzamy, kim jest Smolasty - kariera, osiągnięcia, życie prywatne.

Kim jest Smolasty? Dziewczyna, wiek, sklep, Instagram, "Fake Love" oraz inne informacje na temat gościa Kuby Wojewódzkiego można znaleźć w tym artykule. 

» Abelard Giza i Jacek Stramik - kim są? Książka, Instagram, wiek, informacje «

Smolasty - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego? [KARIERA, OSIĄGNIĘCIA]

Smolasty to polski wokalista, autor tekstów i producent muzyczny. Już jako nastolatek interesował się muzyką, a przede wszystkim muzyką funkową oraz rapem. Założył nawet funkowy zespół, w którym grał m.in. na gitarze. Smolasty później zaczął inspirować się muzyką z lat 60. i 70. oraz twórczością m.in. rapera Chrisa Browna. Pod koniec 2014 zadebiutował w utworze "21 Pesos" na albumie Pabla Novacciego "Galactico". Dwa lata później miał premierę jego debiutancki mixtape "Mr Hennessy". W 2017 został członkiem projektu producenckiego "Młode Wilki Popkillera 5". Płytę studyjną, którą nagrał i wydał razem z zespołem, promował m.in. wyprodukowany przez Smolastego utwór "Dla nas". Teledysk do singla obejrzało na Youtube ponad 18 mln osób. W 2017 wydał także solowy mini-album "Jestem, byłem, będę". 

Smolasty w marcu 2018 roku został nominowany do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategorii muzyki rozrywkowej za Fonograficzny Debiut Roku. Utwory Smolastego "Fake Love" oraz "Uzależniony" są zapowiedzią albumu, którego premiera odbyła się 7 września br. Płyta uplasowała się na 7. miejscu na liście pięćdziesięciu najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.

Smolasty: dziewczyna, wiek, sklep, Instagram

Smolasty, a naprawdę Norbert Zieliński, urodził się 27 sierpnia 1995 roku w Warszawie. W tym roku skończył 23 lata. Mimo młodego wieku współpracował już z takimi artystami jak m.in. Otsochodzi, Białas, Malik Montana, Chada czy PlanBe. Artysta ma także swój własny sklep: smolasty.com. Znajdziemy w nim bluzy, koszulki czy czapki.

Wykonawca bardzo ceni swoją prywatność. Niedawno jednak pojawiły się doniesienia, że dziewczyną Smolastego jest o dwa lata starsza piosenkarka Honorata Skarbek. Plotki podsyciło ich wspólne zdjęcie zamieszczone na Instagramie. Smolastego na wspomnianej platformie można znaleźć pod nazwą: smolasty.

ok
w

Smolasty u "Kuby Wojewódzkiego" - kiedy i gdzie oglądać?

Smolasty razem z Borysem Szycem zasiądzie na słynnej kanapie we wtorek, 9 października. Odcinek z udziałem młodego artysty wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 na antenie TVN. Wszystkie osoby, które nie mogą zjawić się przed telewizorem w tym czasie, mogą obejrzeć Smolastego u "Kuby Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl.

» Taco Hemingway: trasa Cafe Belga 2018 - miasta, daty, bilety na koncerty «

RadioZET.pl/JW