Zamknij

Śniegu już nigdy nie będzie - kiedy premiera filmu w Polsce i gdzie oglądać? [ZWIASTUN]

11.08.2020 10:45
Śniegu już nigdy nie będzie - kiedy premiera filmu w Polsce i gdzie oglądać? [ZWIASTUN]
fot. SHUTTERSTOCK

"Śniegu już nigdy nie będzie" to najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta. Produkcja jest polskim kandydatem do Oscara 2021, a światowa premiera obrazu zaplanowana została na drugą połowę tego roku. Szczegóły na temat daty premiery filmu "Śniegu już nigdy nie będzie", zwiastun, obsadę oraz opis, zamieszczamy poniżej.

"Śniegu już nigdy nie będzie" - kiedy premiera filmu w Polsce? Gdzie obejrzeć? O czym jest produkcja Małgorzaty Szumowskiej? Kto w obsadzie? Co warto wiedzieć o polskim kandydacie do Oscara 2021? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery filmu "Śniegu już nigdy nie będzie", obsadę, zwiastun i opis.

Śniegu już nigdy nie będzie - kiedy premiera filmu w Polsce? [DATA]

Na początku sierpnia pojawiła się oficjalna informacja, że film "Śniegu już nigdy nie będzie" jest polskim kandydatem do Oscara 2021. Jednogłośną decyzję na temat wyboru filmu podjęła specjalna sześcioosobowa komisja. Produkcja zawalczy o nagrodę w kategorii najlepszy film międzynarodowy.

W związku z tym wiele osób zaczęło szukać w sieci informacji na temat tego, kiedy premiera "Śniegu już nigdy nie będzie". Produkcja w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta na dużym ekranie zadebiutuje na Konkursie Głównym tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, który został zaplanowany na pierwszą połowę września. Nie jest jednak jeszcze znana data premiery filmu "Śniegu już nigdy nie będzie" w Polsce. Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

"Śniegu już nigdy nie będzie" polskim kandydatem do Oscara 2021

Film Śniegu już nigdy nie będzie - ONLINE. Gdzie obejrzeć legalnie w internecie? [ZWIASTUN]

Na tę chwilę nie ma możliwości obejrzenia filmu "Śniegu już nigdy nie będzie" online legalnie. Artykuł - wraz z pojawieniem się kolejnych informacji - będziemy aktualizować.

Film "Śniegu już nigdy nie będzie" opowiada historię Żeni - atrakcyjnego mężczyzny, który pochodzi z egzotycznego wschodu. Bohater przejawia niezwykłe zdolności - jego ręce leczą. Mężczyzna postanawia zatrudnić się jako masażysta na bogatym osiedlu. Wyjątkowe umiejętności Żeni odmieniają życie przychodzących do niego osób.

Głównego bohatera zagrał Alec Utgoff - ukraińsko-angielski aktor znany z 3. sezonu serialu Netfliksa "Stranger Things", gdzie wcielił się w rolę Aleksieja. Ponadto w obsadzie filmu "Śniegu już nigdy nie będzie" zobaczymy wielu polskich artystów, w tym Maję Ostaszewską, Agatę Kuleszę, Weronikę Rosati, Katarzynę Figurę, Łukasza Simlata, Krzysztofa Czeczota i Andrzeja Chyrę.

Zwiastun filmu "Śniegu już nigdy nie będzie" nie został jeszcze opublikowany.

Oscary 2021 przełożone. Podano nowy termin ceremonii rozdania nagród

RadioZET.pl