Zamknij

Śnieżny Labirynt w Zakopanem 2019 - cennik, godziny otwarcia, adres

Redakcja
10.01.2019 11:52
Śnieżny Labirynt w Zakopanem 2019 - cennik, godziny otwarcia, adres
fot. Piotr Korczak/REPORTER/EASTNEWS

Cennik Śnieżnego Labiryntu w Zakopanem i godziny otwarcia popularnej atrakcji to informacje, których poszukuje wiele osób, szczególnie w okresie ferii zimowych. Ile zapłacimy za bilet normalny, ulgowy i w jakich godzinach można skorzystać z atrakcji? Szczegółowe informacje o Śnieżnym Labiryncie w Zakopanem 2019 zamieszczamy poniżej.

Śnieżny Labirynt w Zakopanem 2019 - cena biletu normalnego, ulgowego, 2+1, 2+2, godziny otwarcia dokładny adres. Sprawdzamy szczegółowe informacje na temat popularnej atrakcji.

Śnieżny Labirynt w Zakopanem: CENNIK. Ile kosztują bilety?

Informacja na temat ceny Śnieżnego Labiryntu w Zakopanem 2019, co roku w okresie funkcjonowania atrakcji, poszukiwana jest przez wiele osób. Śnieżny Labirynt to największa tego typu budowla w Polsce i na świecie. Jest doskonałą atrakcją nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla osób dorosłych. Dokładny cennik Śnieżnego Labiryntu w Zakopanem przedstawia się następująco:

  • bilet normalny: 18 zł,
  • bilet ulgowy: 12 zł (przysługuje dzieciom i młodzieży od 3. do 16. roku życia, emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym),
  • 2+1: 43 zł,
  • 2+2: 54 zł,
  • kolejne dziecko: 10 zł,
  • dzieci, które nie ukończyły 3. roku życia: wstęp bezpłatny.

Bilet na Śnieżny Labirynt w Zakopanem można także połączyć z innymi dostępnymi atrakcjami, tj. z zamkiem, z mini zoo oraz z pałacem królowej śniegu. W takim "pakiecie" cena za wejściówkę będzie się różnić. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie snowlandia.pl.

Śnieżny Labirynt: Zakopane 2019 - godziny otwarcia, adres

Od której do której Śnieżny Labirynt w Zakopanem 2019? Godziny otwarcia zakopiańskiej atrakcji to: 10:00 - 22:00. Z kolei sprzedaż biletów kończy się o 21:00. 

Śnieżny Labirynt w Zakopanem oraz pozostałe atrakcje Snowlandii znajdują się na ul. Piłsudskiego 38 (nieopodal Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza).

RadioZET.pl/JW