Zamknij

Solidarni z Białorusią - BILETY na koncert: gdzie można je znaleźć i ile kosztują?

25.09.2020 16:14
Solidarni z Białorusią - BILETY na koncert: gdzie można je znaleźć i ile kosztują?
fot. materiały prasowe POLSAT

Pod koniec września 2020 roku odbędzie się wyjątkowy koncert Solidarni z Białorusią. Relację z wydarzenia będzie można obejrzeć w telewizji, jednak można również skorzystać z możliwości, aby zobaczyć koncert na żywo.  Sprawdzamy, gdzie można dostać bilety na koncert Solidarni z Białorusią, ile kosztują i skąd pobrać wejściówki.

Solidarni z Białorusią - BILETY na koncert: gdzie można je znaleźć i ile kosztują? W poniższym tekście zebraliśmy najważniejsze informacje na temat koncertu oraz w jaki sposób można zdobyć wejściówki, aby obejrzeć go na żywo.

Koncert Solidarni z Białorusią - BILETY: ile kosztują wejściówki na wydarzenie?

Koncert Solidarni z Białorusią ma być wyrazem poparcia i jedności dla narodu białoruskiego w jego drodze do demokracji. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Aby móc w nim uczestniczyć, należy jednak pobrać wejściówkę ze strony koncertbialorus.pgenarodowy.pl. Liczba biletów jest ograniczona, dlatego warto zarejestrować się jak najwcześniej. Organizator zaleca wydruk wejściówki, co pozwoli usprawnić wchodzenie na arenę. Bilety na koncert Solidarni z Białorusią są imienne.

Podczas koncertu zaplanowana jest zbiórka pieniędzy na rzecz represjonowanych Białorusinów. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.

Kiedy i gdzie odbędzie się koncert Solidarni z Białorusią i kiedy będzie można obejrzeć relację w telewizji?

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, czyli 26 września o godzinie 20.00 na PGE Narodowym w Warszawie.

Transmisja koncertu Solidarni z Białorusią dostępna będzie dla widzów Polsatu za darmo na głównym kanale stacji oraz na portalu Interia i platformie Ipla, a także w TV Biełsat. Koncert poprowadzą Krzysztof Ibisz oraz Marek Bukowski. Relacja telewizyjna na żywo rozpocznie się w sobotę, 26 września 2020 roku o godzinie 20.00.

Solidarni z Białorusią - kiedy i gdzie oglądać na żywo koncert i powtórkę w telewizji? [TRANSMISJA]

Hasłem przewodnim koncertu jest WOLNOŚĆ. Jak czytamy w oficjalnym opisie wydarzenia: Polacy, jak żaden inny naród, rozumieją Białorusinów, gdyż to właśnie w Polsce, 40 lat temu powstała "Solidarność". Koncert "Solidarni z Białorusią" organizowany przez operatora PGE Narodowy oraz transmitowany przez Telewizję Polsat jest okazaniem wsparcia dla narodu białoruskiego w jego walce o wolność.

RadioZET.pl/mat. prasowe