Zamknij

Solidarni z Białorusią - kiedy i gdzie oglądać na żywo koncert i powtórkę w telewizji? [TRANSMISJA]

25.09.2020 16:10
Solidarni z Białorusią - kiedy i gdzie oglądać na żywo koncert i powtórkę w telewizji? [TRANSMISJA]
fot. mat. prasowe POLSAT

Koncert Solidarni z Białorusią będzie można obejrzeć na żywo w telewizji. Transmisja zostanie udostępniona za darmo dla wszystkich widzów, a dla tych, którzy przegapią tę datę, będą mogli nadrobić relację w trakcie powtórki. Sprawdzamy, kiedy koncert Solidarni z Białorusią będzie można obejrzeć w telewizji na żywo, gdzie i o której godzinie nastąpi transmisja oraz gdzie i kiedy oglądać powtórkę relacji z wydarzenia.

Koncert Solidarni z Białorusią - transmisja: kiedy i gdzie oglądać na żywo w telewizji oraz powtórkę relacji z wydarzenia? W poniższym tekście zebraliśmy najważniejsze informacje na temat koncertu i jego emisji w telewizji.

Solidarni z Białorusią - BILETY na koncert: gdzie można je znaleźć i ile kosztują?

Koncert Solidarni z Białorusią - transmisja: kiedy i gdzie oglądać na żywo?

Transmisja koncertu Solidarni z Białorusią dostępna będzie dla widzów Polsatu za darmo na głównym kanale stacji oraz na portalu Interia i platformie Ipla, a także w TV Biełsat. Koncert poprowadzą Krzysztof Ibisz oraz Marek Bukowski. Relacja telewizyjna na żywo rozpocznie się w sobotę, 26 września 2020 roku o godzinie 20.00.

Koncert Solidarni z Białorusią ma być wyrazem poparcia i jedności dla narodu białoruskiego w jego drodze do demokracji. Podczas koncertu zaplanowana jest zbiórka pieniędzy na rzecz represjonowanych Białorusinów. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.

Powtórka koncertu Solidarni z Białorusią - kiedy będzie można obejrzeć w telewizji?

Niestety, jak na razie nie wiadomo, czy dla tych, którzy przegapią transmisję na żywo, a chcieliby obejrzeć relację z wydarzenia w telewizji, zostały przygotowane powtórki. Koncert Solidarni z Białorusią prawdopodobnie będzie można ponownie zobaczyć w internecie, jednak szczegółowych informacji na ten temat należy szukać na stronie organizatorów.

Hasłem przewodnim koncertu jest WOLNOŚĆ. Jak czytamy w oficjalnym opisie wydarzenia: Polacy, jak żaden inny naród, rozumieją Białorusinów, gdyż to właśnie w Polsce, 40 lat temu powstała "Solidarność". Koncert "Solidarni z Białorusią" organizowany przez operatora PGE Narodowy oraz transmitowany przez Telewizję Polsat jest okazaniem wsparcia dla narodu białoruskiego w jego walce o wolność.

RadioZET.pl/mat. prasowe