Zamknij

Sopot Top of the Top 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży? [CENA]

Redakcja
14.08.2018 10:02
Sopot Top of the Top 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży? [CENA]
fot. Adam Staskiewicz/EASTNEWS

Czy bilety na Sopot Top of the Top 2018 są jeszcze w sprzedaży? Na to pytanie, z uwagi na zbliżające się wydarzenie, poszukuje odpowiedzi wiele osób, które chcą wziąć udział w muzycznym wydarzeniu, ale nie zdążyły jeszcze zaopatrzyć się w wejściówki. Sprawdzamy, gdzie jeszcze można kupić bilety na festiwal i w jakiej są cenie.

Sopot Top of the Top 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje i odpowiadamy na często zadawane pytania.

» Sopot Top of the Top 2018 - transmisja w TV i online. O której oglądać? «

Sopot Top of the Top 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży i gdzie kupić?

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą wziąć udział w sierpniowym festiwalu, ale nie zdążyły jeszcze zaopatrzyć się w wejściówki. Bilety na Sopot Top of the Top 2018 są jeszcze w sprzedaży! Można je nabyć za pośrednictwem stron: bart-bilety.interticket.pl, biletyna.pl, eventim.pl, eBilet.pl oraz interticket.pl. Wszystkim osobom, które są zainteresowanie udziałem w festiwalu, radzimy zaopatrzyć się w wejściówki jak najszybciej. Zostały ostatnie wolne miejsca!

Zagłosuj

Wybierasz się na Sopot Top of the Top 2018?

Liczba głosów:

Przypominamy, że Sopot Top of the Top 2018 rozpocznie się we wtorek, 14 sierpnia i zakończy w czwartek, dwa dni później. Muzyczna impreza, jak sama nazwa wskazuje, będzie mieć miejsce w Sopocie w Operze Leśnej (ul. Stanisława Moniuszki 12). Wszystkie trzy dni festiwalu poświęcone będą w całości muzyce, a dodatkiem będą występy kabaretowe. Zagrają m.in. Edyta Górniak, Michał Szpak, Lady Pank oraz Tomasz Organek. Na scenie pojawią się także zagraniczne gwiazdy jak James Arthur czy Anastacia. Pełen program festiwalu znajdziecie w linku poniżej.

» Sopot Top of the Top 2018 - kto wystąpi i kiedy? [PROGRAM, ARTYŚCI] «

Bilety na Festival Sopot Top of the Top 2018 - cena. Za ile wejściówki?

Ceny biletów na Sopot Top od the Top 2018 oscylują w granicach od 70 do 400 zł. Kwota, którą będziemy musieli zapłacić za wejściówki, zależna jest od wybranego miejsca. Naturalnie im bliżej sceny, tym ceny biletów rosną. Warto pamiętać, że większość wejściówek jest już wyprzedana dlatego, jeśli chcemy wziąć udział w muzycznej imprezie, warto zaopatrzyć się w bilet jak najszybciej.

RadioZET.pl/JW