Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sopot Top of the Top 2018 - transmisja w TV i online. O której oglądać?

14.08.2018 12:27
xxx zet

Transmisja Sopot Top of the Top 2018 w TV i online na żywo dostępna będzie dla wszystkich, za darmo. Kiedy, gdzie i o której oglądać muzyczne wydarzenie? Sprawdzamy informacje o streamie festiwalu w Sopocie w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Sopot Top of the Top 2018 - transmisja w TV i online. O której oglądać? fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Sopot Top of the Top 2018 - o której transmisja w TV i internecie? Odpowiadamy na jedne z często pojawiających się pytań i sprawdzamy, na jakim kanale będzie można obejrzeć festiwal w Sopocie.

Sopot Top of the Top 2018: transmisja w TV na żywo. O której oglądać?

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą obejrzeć festiwal w Sopocie, a nie mogą wziąć udziału w muzycznym wydarzeniu. Przewidziana jest transmisja Sopot Top of the Top 2018 w TV. Na żywo imprezę będzie można obejrzeć w TVN. 

Sopot Top of The Top 2018 rozpocznie się we wtorek, 14 sierpnia. O godzinie 20:00 odbędzie się transmisja pierwszego koncertu "Forever Young". Następnie, o 22:45 będzie można obejrzeć koncert #Love, podczas którego zostaną wykonane piosenki o miłości. Transmisja z drugiego dnia Sopot Top of the Top 2018 rozpocznie się o 20:00. W tym czasie będzie miał miejsce koncert #iDance z największymi tanecznymi przebojami. Z kolei o 21:50 rozpocznie się koncert "Top Of The Top", w ramach którego wystąpią artyści zagraniczni. O 22:50 ciąg dalszy transmisji z koncertu #iDance. Ostatni dzień muzycznego wydarzenia rozpocznie się tradycyjnie o 20:00. O tej godzinie w TVN będzie można obejrzeć koncert "The Best of Sopot". Z kolei o 22:35 będzie miał miejsce koncert z okazji 40-lecia Bajmu, a o 23:35 swój jubileusz świętować będzie zespół Big Cyc.

Sopot Top of the Top 2018 - online. Gdzie oglądać?

Muzyczne wydarzenie będzie można obejrzeć także online. Transmisja Sopot Top of the Top 2018 w internecie dostępna będzie na stronie: player.pl. 

Przypominamy, że Sopot Top of the Top 2018 startuje we wtorek, 14 sierpnia, a kończy się w czwartek, dwa dni później. Jak sama nazwa wskazuje, festiwal odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie (ul. Stanisława Moniuszki 12). Podczas sierpniowej imprezy TVN wystąpią największe gwiazdy zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Zagrają m.in. Michał Szpak, Tomasz Organek, Michał Maleńczuk, Mihail oraz Nico Santos. Szczegółowe informacje na temat programu Sopot Top of the Top 2018 można znaleźć w poniższym linku.

» Sopot Top of the Top 2018 - PROGRAM, LINE-UP. Kto wystąpi i kiedy? «

RadioZET.pl/JW

Oceń