Zamknij

Spartak - Legia na żywo: transmisja online i w TV. Gdzie oglądać mecz?

Redakcja
31.07.2018 15:22
Spartak - Legia na żywo: transmisja online i w TV. Gdzie oglądać mecz?
fot. PIXABAY

Mecz Spartak - Legia na żywo będzie można obejrzeć zarówno w internecie, jak w i telewizji. Gdzie, kiedy i o której godzinie transmisja z eliminacji Ligi Mistrzów 2018? Sprawdzamy informacje o streamie Spartak Trnava - Legia online oraz transmisji telewizyjnej.

Mecz Spartak Trnava - Legia odbędzie się we wtorek, 31 lipca w City Arena Trnava. Początek eliminacji Ligi Mistrzów 2018 o godzinie 20:30. Gdzie oglądać transmisję z wieczornego pojedynku na żywo? Odpowiadamy na jedne z często pojawiających się pytań.

Mecz Spartak - Legia na żywo: transmisja w TV. Na jakim kanale?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które chcą śledzić wieczorny pojedynek. Przewidziana jest transmisja meczu Spartak - Legia w TV. Na żywo eliminacje Ligi Mistrzów 2018 będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Start o godzinie 20:30. Studio przedmeczowe poprowadzi Jacek Kurowski, a jego gośćmi będą Jan Tomaszewski oraz Marcin Żewłakow. Spotkanie skomentują Tomasz Jasina i Marek Jóźwiak. 

Spartak - Legia online. Gdzie oglądać mecz w internecie?

Wieczorną rywalizację będzie można obejrzeć także w internecie. Mecz Spartak - Legia online dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl. 

Przypominamy, że Legia Warszawa w pierwszym meczu u siebie niespodziewanie przegrała 0:2 i mocno skomplikowała sobie sprawę awansu. W rewanżowym meczu Spartak - Legia będzie musiała strzelić aż trzy bramki, by awansować do kolejnej rundy bez konieczności rozgrywania dogrywki lub rzutów karnych.

RadioZET.pl/JW