Zamknij

Spider-Man: Far From Home. Obsada, fabuła, trailer, zwiastun, premiera

Redakcja
16.01.2019 13:22
Spider-man: Far from home
fot. SplashNews.com/East News

Na taką informację czekało wielu fanów serii o człowieku – pająku. Można już obejrzeć trailer Spider-Man: Far From Home, kolejnej części przygód Petera Parkera. Znana jest także data premiery, obsada i fabuła Spider-Mana: Daleko od domu. 

Spider-Man: Far From Home.  Obsada, trailer, zwiastun, premiera. Sprawdźcie poniżej wszystkie szczegóły o filmie Spider-Man: Far From Home, którego polski tytuł brzmi Spider-Man: Daleko od domu.

Spider-Man: Far From Home. Fabuła, obsada

Spider-Man: Far From Home w polskiej wersji językowej będzie nazywał się Spider-Man: Daleko od domu. W nowej części Spider-Mana Peter Parker jedzie z przyjaciółmi do Europy i zostawia w domu swój strój. Jak się okazuje, na miejscu spotyka wrogich sobie złoczyńców, których powstrzymuje razem z Nickiem Fury oraz Mysterio. W filmie zagrają m.in. Jake Gyllenhaal w roli Mysterio, Cobie Smulders – Maria Hill, Samuel L. Jackson – Nick Fury, Tom Holland – Peter Parker/Spider-Man, Marisa Tomei – May Parker oraz Jon Favreau – Happy Hogan.

Premiery kinowe 2019. Jakie filmy warto obejrzeć w kinie w tym roku? [TYTUŁY]

Spider-Man: Daleko od domu. Trailer, zwiastun

W zwiastunie Spider-Man: Far From Home bohater występuje w nowym kostiumie. Już wcześniej, producenci filmu ogłosili, że strój człowieka pająka to efekt użycia skomplikowanych efektów specjalnych. Spider-Man: Daleko od domu ma on „olśnić” widzów. 

Kiedy premiera Spider-Man: Far From Home?

Producenci nowej części filmu o człowieku pająku ogłosili, że premiera Spider-Man: Far From Home odbędzie się 5 lipca 2019 roku. 

RadioZET.pl/filmweb.pl/PZ