Zamknij

"Śpiewajmy razem. All Together Now 2" - kto wygrał finał i kim jest zwycięzca? [24.04]

Jolanta Waligóra
25.04.2019 09:01
"Śpiewajmy razem. All Together Now 2" - kto wygrał finał i kim jest zwycięzca? [24.04]
fot. Instagram.com/spiewajmyrazempolsat

Kto wygrał "Śpiewajmy razem. All Together Now"? Finał 2. edycji programu muzycznego odbył się w środę, 24 kwietnia. W ostatnim odcinku show usłyszeliśmy 14 finalistów, którzy stanęli do walki o nagrodę główną w wysokości 100 tysięcy zł. Informację o tym, kto wygrał finał "All Together Now" i kim jest zwycięzca, zamieściliśmy poniżej.

"Śpiewajmy razem. All Together Now 2" - kto wygrał w finale? Kto z 14 kandydatów został zwycięzcą 2. edycji programu? Informację o tym, kto wygrał "Śpiewajmy razem. All Together Now" 24.04 można znaleźć w tym artykule po emisji odcinka.

"All Together Now 2" - kto wygrał i kim jest zwycięzca? [24.04]

Kto wygrał "Śpiewajmy razem. All Together Now 2"? To pytanie zadaje sobie wielu fanów muzycznego show, którzy przez kilka ostatnich tygodni śledzili występy w programie. Miejsce w finałowym odcinku wywalczyło 14 osób, którzy stanęli do walki o nagrodę główną w wysokości 100 tysięcy zł. Zwycięzcą "All Together Now" 21.04 został Salwin Merstein-Siwak!

Salwin Merstein-Siwak - „Jimmy”, tak nazywają go znajomi, zaśpiewał utwór „Napraw” zespołu LemON. Jego gorąca romska krew sprawiła, że z krzeseł wstała cała ściana jurorów. Jestem zachwycona tym, co usłyszałam - skomentowała Ola Szwed.

Ponadto w finale wystąpili:

 • Ada i Anna Dijuk

Śpiewający duet - matka i córka - wystąpiły w pierwszym odcinku programu i zaprezentowały piosenkę „Byłam różą” autorstwa Kayah&Bregović. Występ doprowadził Jacka Dewódzkiego do łez. Pozostała część ściany również była pod wielkim wrażeniem. Właśnie dlatego wzięłam udział w tym programie, żeby przeżyć takie emocje - dodała Beata Kozidrak.

 • Beata Noszczyńska

Beata Noszczyńska jest zapracowaną mamą, ale znajduje czas na realizowanie swoich muzycznych marzeń. Uczestniczka sięgnęła po repertuar Bajmu. Podczas jej występu wstała cała ściana i padła pierwsza setka w edycji!

 • Magdalena Lis

Dziewczyna pokusiła się o interpretację jednego z przebojów Caro Emerald. Z jakim skutkiem? „A Night Like This” zachwyciło jurorów. Masz bardzo fajny feeling, bardzo ładną barwę głosu. I wyglądasz świetnie! Gratuluję ci, piękny występ - ocenił Marek Kaliszuk.

 • Oscar Jensen

Oscar zaprezentował utwór Shagy’eggo „Angel”. Reggae zagościło w sercach setki jurorów! To było bardzo fajne. Masz świetny, mocny głos - ocenił Ras Luta, który lubuje się w podobnych rytmach. Wtórowała mu Beata Kozidrak: Powiem jedno - Oscar dla Oskara! - skomentowała żartobliwie gwiazda.

 • Roman Jarząbek

Roman wystąpił w trzecim odcinku z piosenką „Gdy nie ma dzieci” Kultu. Cover oceniono bardzo wysoko, a pochwałom nie było końca. Masz fajną barwę głosu - mówiła liderka Bajmu. Bardzo dobrze. Zrobiłeś show - skomentował z kolei Paolo Cozza.

 • Bartosz Kurkiewicz

Bartosz Kurkiewicz odświeżył pamięć o Franku Kimono i jego przeboju „King Bruce Lee Karate Mistrz”. W ten sposób zafundował widzom i jurorom rozrywkę w najczystszej postaci.  Mamy wiosnę! Mamy się radować! O to właśnie chodzi - ocenił Paweł Jasionowski z zespołu Masters. 

 • Patrycja Drab

Patrycja zdecydowała się na wielki przebój Whitney Houston „I Wanna Dance With Somebody”.  Dynamiczne wykonanie zachwyciło jurorów: Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Piękny utwór, choć niełatwy - skomentowała Beata Kozidrak. 

 • Kinga Kutrzuba

Kinga muzyczny talent ma zapisany w genach! Jej przezabawne i pełne gracji wykonanie hitu „Gdzie ci mężczyźni” Danuty Rinn zebrało bardzo pochlebne opinie:Śpiewaj! Wyglądasz bosko! Scena cię kocha! - oceniła Papina McQueen.

 • Triple Madness

To jedyny zespół w zestawieniu finalistów drugiej edycji „Śpiewajmy razem”. Muzycy z Rzeszowa postawili na „I Want It All” Queen. Ryzyko się opłaciło! Energia, jaką zaprezentowali na scenie, była nie do powtórzenia. 

 • Andrzej Chrzanowski

Andrzej wybrał bardzo emocjonalny utwór, czyli „Kołysankę dla nieznajomej” z repertuaru Perfectu. Ściana jurorów była zafascynowana jego pełnym romantyzmu występem: Masz piękną barwę głosu. Elegancko! Życzę ci, żebyś mógł nagrać płytę - powiedziała Beata Kozidrak.

 • Tomasz „Tom” Filipczak

Polak z indiańską duszą - tak najprościej można opisać Tomka. Jego tajemniczy wygląd i stylizacja z pazurem zahipnotyzowały jurorów. Bluesman sięgnął po „Kto nie kochał” Piotra Cugowskiego i sprawił, że pokochała go… cała „setka”! 

 • Janek Więckowski

Uczestnik zaskoczył jurorów doborem repertuaru. Wykonał bowiem hit Britney Spears „Baby One More Time”. Ten nietypowy cover zachwycił sędziów. Ta piosenka jest też rock’n’rollowa i udowodniłeś, że rock rządzi światem - mówił Jacek Dewódzki. 

 • Aicha Słoniec

Aicha wykonała utwór „Set Fire To The Rain” Adele. Śpiewasz tak zawodowo, masz taką głębię, taki ogień i power w głosie, że jestem pod wielkim wrażeniem - chwaliła wykon Beata Kozidrak. - Moim zdaniem śpiewałaś tę piosenkę całą sobą, wkładałaś w to całą siebie - skomentował Paweł Jasionowski.

Finał "Śpiewajmy razem. All Together Now 2" - kiedy i o której oglądać?

Informacji na temat tego, kiedy finał "Śpiewajmy razem. All Together Now 2", szuka wielu fanów programu. Ostatni odcinek show będzie można obejrzeć w środę, 24 kwietnia o godzinie 20:30. Finał tradycyjnie wyemitowany zostanie w Telewizji Polsat.

"Śpiewajmy razem. All Together Now" to program, w którym występujących wokalistów-amatorów ocenia około 100 sędziów wokalnych. Im więcej osób wstanie podczas wykonania danej piosenki, tym lepiej dla uczestnika. Pierwszą edycję programu "Śpiewajmy razem. All Together Now" wygrał Mateusz Łopaciuk. 

RadioZET.pl/mat.prasowe/JW