Zamknij

Stanisław Obolewicz - Top Model: kim jest finalista 8. edycji programu? [INSTA, WZROST, WIEK]

Karolina Piotrowska
25.11.2019 16:34
Stanisław Obolewicz - Top Model: kim jest finalista 8. edycji programu? [INSTA, WZROST, WIEK]
fot. Instagram / @stannislaw_o

Kim jest Staszek Obolewicz, finalista Top Model 8? Tuż przed emisją ostatniego odcinka programu sprawdzamy, co wiadomo o jednym z uczestników, czyli kto to jest Stanisław Obolewicz, jego Instagram, wzrost, wiek, wymiary i inne informacje.

Staszek Obolewicz - Top Model: kim jest finalista 8. edycji programu? Instagram, wzrost, wiek, wymiary, informacje - sprawdzamy, co warto wiedzieć o Stanisławie Obolewiczu, jednym z uczestników Top Model 8, który dostał się do finału.

Kim jest Stanisław "Staszek" Obolewicz? [WZROST, WIEK, CHOROBA, WYMIARY]

Finalista Top Model 2019, Staszek Obolewicz ma 26 lat, 185 centymetrów wzrostu, a jego szczegółowe wymiary to 99/73/95 cm.

Pochodzi z Ukrainy (Doniecka). Pracuje w Warszawie w korporacji, gdzie zajmuje się analizą danych. Przed programem miał różne doświadczenia, historie, ale to moda stanowi dla niego motywację. Chciałby profesjonalnie zająć się modelingiem, stąd udział w "Top Model 8". Staszek ma nadzieję, że to będzie wielki krok w jego karierze.

Stanisław Obolewicz z Top Model 8 - Instagram, Facebook i inne

Finalista Top Model 8, Stanisław Obolewicz na Instagramie udziela się jako @stannislaw_o. Na swoim koncie ma już ponad 182 tysiące obserwujących, a zamieszcza tam przede wszystkim swoje zdjęcia z różnych sesji i wydarzeń. 

Oprócz Staszka Obolewicza w finale Top Model 8 o wygraną powalczą Dawid WoskanianOlga Kleczkowska i Sandra Dorsz. Dokładna data emisji ostatniego odcinka to poniedziałek, 25 listopada 2019 roku. Tradycyjnie finał Top Model 8 w TVN na żywo będzie można obejrzeć o godzinie 21.30.

Top Model 2019 - kiedy finał i ile odcinków pozostało w 8. sezonie programu?

RadioZET.pl/KP