Zamknij

Star Voice. Gwiazdy mają głos - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie TVP?

Jolanta Waligóra
28.02.2020 11:00
Star Voice. Gwiazdy mają głos - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie TVP?
fot. Instagram.com/tvp_vod/

Uczestnicy "Star Voice. Gwiazdy mają głos" to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Choć wszystkie szczegóły dotyczące tego, kto wystąpi w show, nie są jeszcze znane, to już pojawiają się pierwsze informacje. Sprawdzamy, kto wystąpi i przedstawiamy dokładną listę uczestników "Star Voice. Gwiazdy mają głos".

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" 2020 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowym programie TVP? Jakie gwiazdy zobaczymy w show? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o uczestnikach "Star Voice. Gwiazdy mają głos".

Star Voice. Gwiazdy mają głos - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie TVP?

Informacje na temat uczestników "Star Voice. Gwiazdy mają głos" szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu jest to nowy program Telewizji Polskiej, który chcą obejrzeć fani podobnych formatów. Chociaż wszystkie szczegóły dotyczące osób, które wystąpią w show, nie są jeszcze znane, to już pojawiają się pierwsze informacje. 

Wiadomo, że na liście uczestników "Star Voice. Gwiazdy mają głos" znaleźli się m.in. polska piosenkarka, prezenterka telewizyjna i aktorka znana m.in. z serialu "Rodzina zastępcza" Aleksandra Szwed oraz aktor Robert Koszucki. Ponadto w nowym programie TVP wystąpią Jacek Lenartowicz, Marcin Urbaś, Monika Pyrek, Beata Chmielowska-Olech, Tadeusz Chudecki.

Uczestnicy Star Voice. Gwiazdy mają głos - LISTA UCZESTNIKÓW

Poniżej przedstawiamy listę uczestników "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Jeśli tylko pojawią się kolejne informacje na temat tego, kto wystąpi w nowym programie TVP, zamieścimy je w tym miejscu. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że premiera "Star Voice. Gwiazdy mają głos" zaplanowana jest na drugą połowę miesiąca, a dokładniej na piątek, 28 lutego. Nowe muzyczne show będzie można oglądać w każdy piątek o godzinie 20:35 na antenie TVP2. Jury "Star Voice. Gwiazdy mają głos" w składzie Helena Vondrackova, Majka Jeżowska, Mariusz Kałamaga, oceni każdy występ, jednak to widzowie zadecydują, który artysta zwycięży w danym odcinku i otrzyma 10 tysięcy złotych na wybrany przez siebie cel charytatywny. 

Star Voice. Gwiazdy mają głos - kiedy premiera programu TVP i o co w nim chodzi? [ZASADY]

RadioZET.pl/JW