Zamknij

Stifler - wzrost, wiek, Instagram: kim jest Damian Zduńczyk, zawodnik Fame MMA 7?

04.09.2020 13:53
Stifler - wzrost, wiek, Instagram: kim jest Damian Zduńczyk, zawodnik Fame MMA?
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Stifler, czyli Damian Zduńczyk, to nowy zawodnik Fame MMA. Jego debiut w oktagonie będzie można oglądać podczas siódmej odsłony sportowego wydarzenia, która odbędzie się we wrześniu. Rywalem celebryty będzie raper Popek. Szczegółowe informacje na temat wieku Stiflera, wzrostu, Instagrama i życia prywatnego, można znaleźć poniżej.

Kim jest Stifler z Fame MMA? Wiek, wzrost, Instagram, dziewczyna, Warsaw Shore, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat Damiana Zduńczyka, zawodnika Fame MMA i rywala Popka, można znaleźć w tym artykule.

Stifler w Fame MMA - kim jest Damian Zduńczyk, przeciwnik Popka?

Damian Zduńczyk, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko Stiflera, to celebryta, o którym zrobiło się głośno w 2015 roku po tym, jak został uczestnikiem kontrowersyjnego programu MTV "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Szybko dał się poznać widzom jako ostry imprezowicz, który lubi się upijać i jest bardzo pewny siebie. W show niejednokrotnie pokazywał, że nie ma problemów z nagością i nie istnieją dla niego tematy tabu. Damian Zduńczyk prężnie pracuje także nad swoim ciałem, czym lubi pochwalić się w swoich mediach społecznościowych. Wyrzeźbione mięśnie Stifler ozdabia licznymi tatuażami - na początku 2019 roku postanowił nawet wytatuować sobie na udzie wielkiego penisa z dopiskiem "come to daddy". 

Pod koniec 2019 celebryta poinformował o odejściu z programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy".

Głównym powodem mojego odejścia było wypalenie i brak motywacji, a nie wiek, jak wiele osób sądzi. W ogóle nie żałuję decyzji o odejściu. W programie pokazałem i zrobiłem już właściwie wszystko i niczym bym już nikogo nie zaskoczył. Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. W ostatnim sezonie byłem właściwie cieniem samego siebie i miałem słaby kontakt z ekipą - zdradził Zduńczyk w rozmowie z portalem Pudelek.

Warto także wspomnieć, że Stifler słynie z zamiłowania do zwierząt. W swoich mediach społecznościowych nierzadko wspomina o swoim ukochanym piesku, którego wziął ze schroniska. Do adopcji zwierzaków ze schroniska nierzadko zachęca także swoich obserwatorów.

Na początku sierpnia pojawiła się oficjalna informacja, że celebryta weźmie udział w siódmej odsłonie gali Fame MMA. Stifler w oktagonie zmierzy się z raperem Popkiem. Dla obu zawodników będzie to debiutancka walka.

Fame MMA 7 - KARTA WALK: jacy zawodnicy wezmą udział w gali? [WALKI]

Stifler - wzrost, wiek, Instagram, dziewczyna, życie prywatne

Wiele osób szuka także informacji na temat wieku Stiflera i wzrostu celebryty. Zawodnik Fame MMA ma 30 lat i mierzy około 190 cm. 

Przez jakiś czas dziewczyną Stiflera była Anastasiya Yandaltsava, także uczestniczka programu "Warsaw Shore". Para jednak nie przetrwała próby czasu. Nie wiadomo, czy obecnie zawodnik Fame MMA się z kimś spotyka.

Stifler na Instagramie figuruje pod nazwą: stifler16cm. Obserwuje go prawie 500 tysięcy osób.

RadioZET.pl