Zamknij

Sting i Shaggy w Polsce 2018 - data, miejsce. Kiedy i gdzie koncerty?

Redakcja
29.08.2018 11:01
Sting i Shaggy w Polsce 2018 - data, miejsce. Kiedy i gdzie koncerty?
fot. screen Facebook/Sting & Shaggy - The 44/876 Tour

Sting w Polsce w 2018 roku! Muzyk zagra w naszym kraju razem z Shaggy'ym w ramach wspólnej trasy koncertowej 44/876 TOUR. Co więcej, zaplanowany jest nie jeden, a aż dwa koncerty w tym roku. Gdzie i kiedy występy artystów? Przedstawiamy dokładne daty i miejsca koncertów Stinga i Shaggy'ego.

Sting i Shaggy w Polsce w 2018 zagrają dwa koncerty! Kiedy występy muzyków? Gdzie się odbędą? Sprawdzamy dokładne daty i miejsca muzycznych wydarzeń.

Sting i Shaggy w Polsce - kiedy koncerty? [DATA]

Sting w Polsce w 2018 roku! Będzie to już kolejny koncert artysty w naszym kraju. Tym razem muzyk zagra w Polsce razem z Shaggy'ym w ramach wspólnej europejskiej trasy 44/876 TOUR. W związku z informacją o nadchodzących występach, wielu fanów wykonawców szuka informacji na temat daty koncertów Stinga i Shaggy'ego w Polsce 2018. Pierwszy występ odbędzie się w sobotę, 17 listopada. Z kolei drugi dwa dni później w poniedziałek, 19 listopada.

Sting i Shaggy początkowo połączyli siły, aby nagrać nowy utwór "Don't Make Me Wait" (który zadebiutował na 1. miejscu na liście cyfrowych utworów reggae na liście Billboard), jako hołd dla dźwięków pochodzących z Karaibów, które miały duży wpływ na nich obu. Przygoda ta zakończyła się nagraniem całego albumu. Trasa 44/876 scala kultowych artystów i łączy ich zespoły, dzięki czemu mamy okazję usłyszeć na żywo utwory z ich niedawno wydanego albumu 44/876 (A&M/Interscope Records) oraz hity takie jak: "Every Breath You Take", "Englishman In New York", "Message In A Bottle", "It Wasn’t Me", "Mr . Boombastic” i "Angel” w całkiem nowym wydaniu.

Gdzie koncert Stinga i Shaggy'ego w Polsce 2018? [MIEJSCE]

Jak już wspominaliśmy, Sting i Shaggy w Polsce 2018 wystąpią dwa razy. Pierwszy koncert odbędzie się w sobotę, 17 listopada w Atlas Arena Łódź. Z kolei drugi występ będzie miał miejsce w poniedziałek, 19 listopada w Ergo Arena Gdańsk/Sopot. 

Szczegółowe informacje na temat biletów na koncert Stinga i Shaggy'ego w Łodzi oraz Gdańsku 2018 można znaleźć w linku poniżej.

» Sting i Shaggy w Polsce 2018: BILETY. Kiedy w sprzedaży, gdzie kupić? [CENA] «

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Stinga i Shaggiego w Polsce 2018?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW