Słuchaj
Tomasz Kasprzyk, Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Stranger Things 3 - ile odcinków będzie liczył nowy sezon i kiedy premiera?

21.06.2019 15:11

Premiera 3. sezonu "Stranger Things" coraz bliżej. Poznaliśmy już oficjalną datę, a w sieci udostępnione zostały zwiastuny kontynuacji serialu. Wielu fanów zastanawia się jednak, ile odcinków będzie liczył 3. sezon "Stranger Things" i czy wszystkie zostaną udostępnione na platformie jednocześnie. Sprawdzamy informacje na ten temat.

Stranger Things 3 - ile odcinków będzie liczył nowy sezon i kiedy premiera? fot. Youtube / Netflix Polska

Stranger Things 3 - ile odcinków będzie liczył nowy sezon i kiedy premiera? Sprawdzamy, co już wiadomo o kontynuacji jednego z najpopularniejszych seriali na Netflix oraz ile będą trwały poszczególne epizody w 3. sezonie "Stranger Things".

"Stranger Things" 3. sezon - ile odcinków będzie liczył nowy sezon?

Kolejna część serialu jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji na platformie Netflix. W związku z tym wielu fanów szuka odpowiedzi na pytanie, ile odcinków będzie liczył 3. sezon "Stranger Things". Według informacji, które można już znaleźć w sieci, w najnowszej serii pojawi się w sumie 8 odcinków.

Nie wiadomo jeszcze, ile dokładnie będą trwały poszczególne epizody. Patrząc jednak na poprzednie sezony, można wywnioskować, że długość odcinków w 3. sezonie "Stranger Things" wyniesie około 40-60 minut.

Stranger Things 3 - kiedy premiera serialu? [DATA, ZWIASTUN, INFORMACJE]

Kiedy premiera nowych odcinków "Stranger Things" 3. sezon?

Poprzednie sezony serialu były udostępniane na Netflix od razu w całości. Oznacza to, że prawdopodobnie także cały 3. sezon "Stranger Things" na Netflix pojawi się od razu na platformie.

Przypominamy, że premiera "Stranger Things 3" nastąpi już 4 lipca 2019 roku. Z komentarzy w sieci wynika, że niewątpliwie wszyscy fani serialu nie mogą doczekać się, aby poznać dalsze losy mieszkańców Hawkins. Poniżej zamieszczamy również oficjalny zwiastun najnowszej serii.

Stranger Things 3: teorie, spoilery, przecieki, informacje - co wiemy?

W obsadzie 3. sezonu "Stranger Things" znaleźli się m.in. Jedenastka (Millie Bobby Brown), Mike (Finn Wolfhard), Dustin (Gaten Matarazzo), Lucas (Caleb McLaughlin) i Will (Noah Scnapp). Wiadomo już także, że w serialu zobaczymy zupełnie nowe postaci, takie jak burmistrz miasteczka (którego zagra Cary Elwes), lokalny reporter (Jake Busey) oraz pracownica lodziarni Starcourt Mall (Maya Thurman-Hawke).

RadioZET.pl/KP

Oceń