Zamknij

Stranger Things 3 - ile odcinków liczy nowy sezon i kiedy premiera? [TYTUŁY]

Karolina Piotrowska
08.07.2019 13:02
Stranger Things 3 - ile odcinków będzie liczył nowy sezon i kiedy premiera?
fot. Youtube / Netflix Polska

Premiera 3. sezonu "Stranger Things" coraz bliżej. Poznaliśmy już oficjalną datę, a w sieci udostępnione zostały zwiastuny kontynuacji serialu. Wielu fanów zastanawia się jednak, ile odcinków będzie liczył 3. sezon "Stranger Things" i czy wszystkie zostaną udostępnione na platformie jednocześnie. Sprawdzamy informacje na ten temat.

Stranger Things 3 - ile odcinków będzie liczył nowy sezon i kiedy premiera? Sprawdzamy, co już wiadomo o kontynuacji jednego z najpopularniejszych seriali na Netflix oraz ile będą trwały poszczególne epizody w 3. sezonie "Stranger Things".

"Stranger Things" 3. sezon - ile odcinków liczy nowy sezon? [TYTUŁY]

Kolejna część serialu jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji na platformie Netflix. W związku z tym wielu fanów szuka odpowiedzi na pytanie, ile odcinków będzie liczył 3. sezon "Stranger Things". Według informacji, które można już znaleźć w sieci, w najnowszej serii pojawi się w sumie 8 odcinków.

Stranger Things: S03E01 online - gdzie oglądać 3. sezon i najnowsze odcinki?

Poniżej prezentujemy wszystkie tytuły odcinków z 3. sezonu "Stranger Things":

  1. Suzie, słyszysz mnie? (Suzie, Do You Copy?)
  2. Szczury z supermarketu (The Mall Rats)
  3. Sprawa zaginionego ratownika (The Case of the Missing Life Guard)
  4. Próba sauny (The Sauna Test)
  5. Źródło (The Source)
  6. Urodziny (The Birthday)
  7. Ukąszenie (The Bite)
  8. Bitwa o Starcourt (The Battle of Starcourt)

Aktualizacja, 04.07.2019 rok:

Tytuły odcinków 5. i 6. zostały zmienione - są to odpowiednio: "Złupieni" i "E pluribus unum" (łac. "Z wielu, jeden").

Stranger Things, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie czwarta seria?

Poszczególne epizody trwają około 50-60 minut. Ostatni odcinek trwa jednak dłużej, bo aż 78 minut. Patrząc jednak na poprzednie sezony, można było wywnioskować, że długość odcinków w 3. sezonie "Stranger Things" wyniesie około 40-60 minut.

Stranger Things 3 - kiedy premiera serialu? [DATA, ZWIASTUN, INFORMACJE]

Kiedy premiera nowych odcinków "Stranger Things" 3. sezon?

Poprzednie sezony serialu były udostępniane na Netflix od razu w całości. Oznacza to, że prawdopodobnie także cały 3. sezon "Stranger Things" na Netflix pojawi się od razu na platformie.

Przypominamy, że premiera "Stranger Things 3" nastąpi już 4 lipca 2019 roku. Z komentarzy w sieci wynika, że niewątpliwie wszyscy fani serialu nie mogą doczekać się, aby poznać dalsze losy mieszkańców Hawkins. Poniżej zamieszczamy również oficjalny zwiastun najnowszej serii.

Stranger Things 3: teorie, spoilery, przecieki, informacje - co wiemy?

W obsadzie 3. sezonu "Stranger Things" znaleźli się m.in. Jedenastka (Millie Bobby Brown), Mike (Finn Wolfhard), Dustin (Gaten Matarazzo), Lucas (Caleb McLaughlin) i Will (Noah Scnapp). Wiadomo już także, że w serialu zobaczymy zupełnie nowe postaci, takie jak burmistrz miasteczka (którego zagra Cary Elwes), lokalny reporter (Jake Busey) oraz pracownica lodziarni Starcourt Mall (Maya Thurman-Hawke).

RadioZET.pl/KP