Zamknij

Stranger Things 3: teorie, spoilery, przecieki, informacje - co wiemy?

Karolina Piotrowska
04.07.2019 09:05
Stranger Things 3: teorie, spoilery, przecieki, informacje - co wiemy?
fot. Shutterstock

Teorie i przecieki o "Stranger Things 3" coraz częściej pojawiają się w sieci. Fani nie mogą doczekać się kontynuacji serii i nowych odcinków na Netflix. Na forach internetowych nie brakuje spekulacji na temat nowych wątków, które mogą pojawić się w kolejnej części. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o 3. sezonie serialu.

"Stranger Things 3" - teorie, przecieki, spoilery. Co już wiemy na temat kontynuacji jednej z najpopularniejszych serii na Netflix? Sprawdzamy najciekawsze teorie fanów dotyczące 3. sezonu "Stranger Things", a także przecieki i spoilery.

Stranger Things 3 - ile odcinków będzie liczył nowy sezon i kiedy premiera?

Spoilery i przecieki "Stranger Things 3" - co już wiemy?

Pierwszy zwiastun 3. sezonu "Stranger Things" został opublikowany w poniedziałek, 16 lipca 2018 roku na oficjalnym kanale Netflix na Youtube. Wideo o tytule "Coming Soon: The Starcourt Mall! | Hawkins, Indiana" niestety nie zdradza zbyt wielu szczegółów dotyczących fabuły, jednak możemy przypuszczać, że w serialu pojawi się nowa postać. Z opisu, który pojawił się pod zwiastunem, wiemy też, że akcja będzie rozgrywać się latem 1985 roku.

Stranger Things, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie czwarta seria?

Twórcy serialu zostawili jednak pewną informację pod koniec zapowiedzi, która już wtedy mogła sugerować datę premiery 3. sezonu "Stranger Things". Na ostatniej planszy widzimy podpis "Coming next summer!", co oznaczało, że nowe odcinki serialu pojawią się latem 2019 roku.

» Stranger Things: sezon 3. - OBSADA, nowe postacie, bohaterowie i aktorzy

Finałowy zwiastun 3. sezonu "Stranger Things" można obejrzeć poniżej:

"Stranger Things 3" - teorie fanów

Oprócz tradycyjnych przecieków i spoilerów "Stranger Things 3", w sieci pojawią się również liczne teorie tworzone przez fanów. Na forach możemy przeczytać dokładną analizę wszystkich wątków z serialu i przewidywania dotyczące kolejnego sezonu. Widzowie analizują również bardzo dokładnie wszystkie wypowiedzi aktorów w wywiadach. Dzięki temu wiemy już, że w "Stranger Things 3" pojawią się przynajmniej 3 nowe postacie. 

Również interesujące są słowa Rossa Duffera dla The Hollywood Reporter: "Bohaterowie zamknęli bramę prowadzącą do Mind Flayera. Nie chodzi tylko o to, że on dalej jest w Upside Down. On jest świadomy istnienia dzieci, a zwłaszcza Jedenastki."

Dodatkowo wiemy na pewno, że akcja serialu będzie musiała zostać sporo przesunięta, ponieważ bohaterowie bardzo szybko dorastają. W momencie nagrywania nowych odcinków 3. sezonu "Stanger Things" będą oni już o rok starsi. Serwis TVLine zapowiedział, że 3. sezon "Stranger Things" będzie liczył 8 odcinków.

Będziemy aktualizować ten artykuł, gdy tylko pojawią się nowe informacje na temat "Stranger Things 3".

» Stranger Things: 3. sezon - kiedy premiera serialu? [DATA, ZWIASTUN]

Światowa premiera serialu Stranger Things miała miejsce 15 lipca 2016 roku na Netfliksie. Przypomnijmy: w pierwszym sezonie serialu "Stranger Things" poznajemy małego chłopca - dwunastoletniego Willa Byersa. W nocy 6 listopada 1983 w Hawkins w stanie Indiana znika on w tajemniczych okolicznościach, a jego matka za wszelką cenę stara się go odnaleźć. Następnego dnia w miasteczku pojawia się dziewczynka, która ma nadprzyrodzone umiejętności i wydaje się, że może mieć informacje na temat miejsca pobytu Willa. W drugim sezonie serialu sprawy mocno się pokomplikowały, a w Hawkins pojawiło się nowe zagrożenie.

RadioZET.pl/KP