Stranger Things, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy będzie czwarta seria?

24.07.2019 11:58

Kiedy 4. sezon "Stranger Things" i czy nowa seria w ogóle powstanie? Choć trzeci sezon serialu pojawił się na platformie Netflix na początku lipca, to już teraz wielu fanów przygód nastolatków szuka w sieci informacji o kolejnej serii. Sprawdzamy, kiedy "Stranger Things 4" i co już wiadomo na ten temat.

Stranger Things, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie czwarta seria? fot. Instagram.com/strangerthingstv

"Stranger Things", 4. sezon - kiedy nowe odcinki serialu na Netflix? Czy powstanie kolejna seria? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 4. sezon "Stranger Things" i czy będzie nowa seria.

Stranger Things 3 - scena po napisach: o co chodzi i co oznacza? [SPOILERY]

Stranger Things 4 - czy będzie nowy sezon?

Choć trzecia seria serialu trafiła na platformę Netflix na początku lipca, to już teraz wielu fanów serialu szuka informacji na temat tego, kiedy 4. sezon "Stranger Things" i czy w ogóle powstanie nowa seria. W połowie lipca pojawiły się oficjalne informacje na ten temat.

Początkowo spekulowano, że trzeci sezon "Stranger Things" będzie ostatnim. Przyczyna była bardzo prosta - młodzi aktorzy zwyczajnie dorastają. Teraz jednak pojawiają się pozytywne informacje dla fanów serialu. Shawn Levy, który pełni funkcję m.in. reżysera produkcji, zdradził, iż nie poprzestaną na 8-odcinkowej kontynuacji. Oznacza to, że "Stranger Things 4" powstanie.

Dodatkowo Ross Duffer, odpowiedzialny za serię "Stranger Things", w wywiadzie dla "TVWeb" powiedział: Mamy zarys fabuły i teraz musimy go wypełnić szczegółami. Kolejny sezon będzie zupełnie inny, ale myślę, że ekscytujący. Najważniejsze jest to, że zamierzamy serial nieco rozbudować. Niekoniecznie o efekty specjalne i rozmach, ale chcemy wyjść z fabułą poza Hawkins.

Stranger Things 3: soundtrack — piosenki z serialu. Gdzie posłuchać ścieżki dźwiękowej?

Przypomnijmy, że 3. sezon "Stranger Things" pojawił się na platformie Netflix 4 lipca 2019 roku. Nowa seria ma liczyć osiem odcinków. W obsadzie znaleźli się m.in. Jedenastka (Millie Bobby Brown), Mike (Finn Wolfhard), Dustin (Gaten Matarazzo), Lucas (Caleb McLaughlin) i Will (Noah Scnapp). Wiadomo już także, że w serialu zobaczymy zupełnie nowe postaci, takie jak burmistrz miasteczka (którego zagra Cary Elwes), lokalny reporter (Jake Busey) oraz pracownica lodziarni Starcourt Mall (Maya Thurman-Hawke). 

Stranger Things 3 - kiedy premiera serialu? [DATA, NOWY ZWIASTUN, INFORMACJE]

Kiedy 4. sezon Stranger Things?

Kiedy "Stranger Things 4" może być dostępny na platformie Netflix? Nieoficjalnie wiadomo, że prace na planie do nowego sezonu serialu mają się rozpocząć w październiku 2019 roku. Z kolei 4. seria prawdopodobnie ma pojawić się na Netflix pod koniec 2020 roku.

Jeśli tylko pojawi się więcej szczegółowych informacji o premierze 4. sezonu "Stranger Things", opublikujemy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Uważasz, że powinien powstać 4. sezon "Stranger Things"?

RadioZET.pl/JW

Oceń