Zamknij

Stranger Things 4 - kiedy nowe odcinki i czy będzie czwarty sezon? [DATA PREMIERY]

Weronika Domoradzka
17.02.2020 14:49
Stranger Things, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie czwarta seria?
fot. Instagram.com/strangerthingstv

Kiedy 4. sezon "Stranger Things" i czy nowa seria w ogóle powstanie? Choć trzeci sezon serialu pojawił się na platformie Netflix na początku lipca, to już teraz wielu fanów przygód nastolatków szuka w sieci informacji o kolejnej serii. Sprawdzamy, kiedy "Stranger Things 4" i co już wiadomo na ten temat.

"Stranger Things", 4. sezon - kiedy nowe odcinki serialu na Netflix? Czy powstanie kolejna seria? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 4. sezon "Stranger Things" i czy będzie nowa seria.

Stranger Things 4 - czy będzie nowy sezon?

Choć trzecia seria serialu trafiła na platformę Netflix na początku lipca, to już teraz wielu fanów serialu szuka informacji na temat tego, kiedy 4. sezon "Stranger Things" i czy w ogóle powstanie nowa seria. W połowie lipca pojawiły się oficjalne informacje na ten temat, a w październiku producenci serialu ogłosili publicznie, że po 3. sezonie "Stranger Things" nastąpi kolejny, czwarty.

Data premiery "Stranger Things 4" nie jest jednak jeszcze znana. Prawdopodobnie nowe odcinki pojawią się w serwisie Netflix pod koniec 2020 roku. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Początkowo spekulowano, że trzeci sezon "Stranger Things" będzie ostatnim. Przyczyna była bardzo prosta - młodzi aktorzy zwyczajnie dorastają. Dodatkowo Ross Duffer, odpowiedzialny za serię "Stranger Things", w wywiadzie dla "TVWeb" powiedział: Mamy zarys fabuły i teraz musimy go wypełnić szczegółami. Kolejny sezon będzie zupełnie inny, ale myślę, że ekscytujący. Najważniejsze jest to, że zamierzamy serial nieco rozbudować. Niekoniecznie o efekty specjalne i rozmach, ale chcemy wyjść z fabułą poza Hawkins.

Stranger Things 4. sezon - ile odcinków zobaczymy w nowym sezonie? [TYTUŁY]

Przypomnijmy, że 3. sezon "Stranger Things" pojawił się na platformie Netflix 4 lipca 2019 roku. Nowa seria liczyła osiem odcinków. W obsadzie znaleźli się m.in. Jedenastka (Millie Bobby Brown), Mike (Finn Wolfhard), Dustin (Gaten Matarazzo), Lucas (Caleb McLaughlin) i Will (Noah Scnapp). Wiadomo już także, że w serialu zobaczymy zupełnie nowe postaci, takie jak burmistrz miasteczka (którego zagra Cary Elwes), lokalny reporter (Jake Busey) oraz pracownica lodziarni Starcourt Mall (Maya Thurman-Hawke). 

Zagłosuj

Uważasz, że powinien powstać 4. sezon "Stranger Things"?

Liczba głosów:

Stranger Things, 4. sezon - ZWIASTUN: co się wydarzy w serialu?

Producenci "Stranger Things" pokazali już teaser (zwiastun) nowego sezonu ST. Zdradzili w nim m.in. to, że akcja serialu zostanie przeniesiona poza miasteczko Hawkins. 

RadioZET.pl/JW