Zamknij

Stranger Things 4. sezon - ile odcinków zobaczymy w nowym sezonie? [TYTUŁY]

Karolina Piotrowska
13.02.2020 13:50
Stranger Things 4. sezon - ile odcinków zobaczymy w nowym sezonie? [TYTUŁY]
fot. Youtube / Netflix Polska

Jak wiemy, powstanie 4. sezonu "Stranger Things" została już oficjalnie potwierdzone. Choć nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej daty premiery, w sieci udostępniony został m.in. pierwszy zwiastun kontynuacji serialu. Wielu fanów zastanawia się jednak, ile odcinków będzie liczył 4. sezon "Stranger Things" i jakie tytuły będą miały poszczególne epizody. Sprawdzamy informacje na ten temat.

Stranger Things 4. sezon - ile odcinków będzie liczył nowy sezon, jakie tytuły i kiedy premiera? Sprawdzamy, co już wiadomo o kontynuacji jednego z najpopularniejszych seriali na Netflix oraz ile będą trwały poszczególne epizody w 4. sezonie "Stranger Things".

Stranger Things 3 - scena po napisach: o co chodzi i co oznacza? [SPOILERY]

"Stranger Things" 4. sezon - ile odcinków liczy nowy sezon? [TYTUŁY]

Kolejna część serialu jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji na platformie Netflix. W związku z tym wielu fanów szuka odpowiedzi na pytanie, ile odcinków będzie liczył 4. sezon "Stranger Things". Niestety, jak na razie nie ma jeszcze żadnej oficjalnej informacji na ten temat. Możemy jednak podejrzewać, że podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów, również 4. sezon Stranger Things będzie liczył około 8 odcinków.

Znamy już jednak tytuł pierwszego odcinka, czyli S04E01 Stranger Things! Na fanpage'u serialu na Facebooku pojawiło się zdjęcie scenariusza wraz z tytułem i informacjami. Poniżej będziemy prezentować wszystkie tytuły odcinków z 4. sezonu "Stranger Things", gdy tylko zostaną one udostępnione.

  1. The Hellfire Club
  2. ?
  3. ?
  4. ?
  5. ?
  6. ?
  7. ?
  8. ?

     ... ?

Stranger Things, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie czwarta seria?

Poszczególne epizody we wszystkich sezonach trwają zazwyczaj około 50-60 minut. Ostatni odcinek 3. sezonu trwa jednak dłużej, bo aż 78 minut.

Kiedy premiera nowych odcinków "Stranger Things" 4. sezon?

Poprzednie sezony serialu były udostępniane na Netflix od razu w całości. Oznacza to, że prawdopodobnie także cały 4. sezon "Stranger Things" na Netflix pojawi się na platformie w jednym dniu.

Przypominamy, że premiera "Stranger Things 4" ma nastąpić prawdopodobnie pod koniec 2020 roku. Z komentarzy w sieci wynika, że niewątpliwie wszyscy fani serialu nie mogą doczekać się, aby poznać dalsze losy mieszkańców Hawkins. Poniżej zamieszczamy również pierwszy oficjalny zwiastun najnowszej serii.

W obsadzie 4. sezonu "Stranger Things" znają się prawdopodobnie m.in. Jedenastka (Millie Bobby Brown), Mike (Finn Wolfhard), Dustin (Gaten Matarazzo), Lucas (Caleb McLaughlin) i Will (Noah Scnapp). Co do pozostałych informacji jak na razie pozostaje nam czekać na oficjalne komunikaty.

RadioZET.pl/KP