Zamknij

Stranger Things: S03E01 online - gdzie oglądać 3. sezon i o której premiera?

Karolina Piotrowska
04.07.2019 09:04
Stranger Things: S03E01 online - gdzie oglądać 3. sezon i o której premiera?
fot. Youtube / Netflix Polska

Premiera Stranger Things S03E01 online już za chwilę. Po długim oczekiwaniu wszyscy fani serii niecierpliwie czekają, aż pojawią się pierwsze odcinki serialu w internecie. Sprawdzamy, gdzie oglądać Stranger Things 3 online i S03E01.

Stranger Things S03E01 online - gdzie oglądać odcinki w internecie? Premiera nowego sezonu już niedługo, a fani nie mogą się doczekać, żeby obejrzeć pierwsze odcinki. Sprawdzamy, gdzie oglądać S03E01 Stranger Things i sezon 3. online.

Stranger Things 3 - kiedy premiera serialu? [DATA, NOWY ZWIASTUN, INFORMACJE]

Stranger Things S03E01 online - gdzie oglądać?

Serial Stranger Things S03E01 online dostępny będzie na platformie Netflix. Nowa seria będzie liczyła 8 odcinków, a wydarzenia będą rozgrywały się w 1985 roku. Premiera Stranger Things 3 odbędzie się w czwartek, 4 lipca 2019 roku.

Poniżej prezentujemy wszystkie tytuły odcinków z 3. sezonu "Stranger Things":

  1. Suzie, słyszysz mnie? (Suzie, Do You Copy?)
  2. Szczury z supermarketu (The Mall Rats)
  3. Sprawa zaginionego ratownika (The Case of the Missing Life Guard)
  4. Próba sauny (The Sauna Test)
  5. Źródło (The Source)
  6. Urodziny (The Birthday)
  7. Ukąszenie (The Bite)
  8. Bitwa o Starcourt (The Battle of Starcourt)

Stranger Things 3 - ile odcinków będzie liczył nowy sezon i kiedy premiera? [TYTUŁY]

Stranger Things 3 - o której godzinie premiera S03E01?

Premiera S03E01 Stranger Things, czyli pierwszego odcinka 3. sezonu serialu nastąpi o godzinie 9.00 czasu polskiego. Prawdopodobnie - tak jak było w przypadku poprzednich sezonów - na platformie zostaną udostępnione wszystkie odcinki od razu.

Przypomnijmy, że w pierwszym sezonie serialu "Stranger Things" poznajemy małego chłopca Willa Byersa. Ma on 12 lat. W nocy 6 listopada 1983 w Hawkins w stanie Indiana znika on w tajemniczych okolicznościach. Jego matka za wszelką cenę stara się go odnaleźć. Następnego dnia w miasteczku pojawia się dziewczynka, która ma nadprzyrodzone umiejętności i wydaje się, że może mieć informacje na temat miejsca pobytu Willa.

W opisie 2. sezonu czytamy: Minął prawie rok od dziwnego zniknięcia Willa. Jednak życie w Hawkins wcale nie wróciło do normy.

Warto wiedzieć, że jeśli jeszcze nie oglądaliście "Stranger Things" na Netflix, wszystkie odcinki z poprzednich sezonów również są dostępne na platformie. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.netflix.com, następnie wybrać interesujący nas pakiet i zacząć oglądać wybrany serial, między innymi także "Stranger Things" S03E01 online.

Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę

Zagłosuj

Czy oglądasz seriale na platformie Netflix?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/KP