Zamknij

Stranger Things: sezon 3. - OBSADA, nowe postacie, bohaterowie i aktorzy

Karolina Piotrowska
04.07.2019 09:05
Stranger Things: sezon 3. - OBSADA, nowe postacie, bohaterowie i aktorzy
fot. Scott/BFA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Obsada 3. sezonu "Stranger Things" na pewno się powiększy - potwierdzili to sami twórcy serialu, który zdobył ogromną popularność i rzeszę fanów. Dla tych, którzy nie mogą doczekać się premiery nowych odcinków sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o kontynuacji serii oraz o obsadzie 3. sezonu "Stranger Things".

"Stranger Things" sezon 3. - OBSADA: nowi bohaterowie, postacie i aktorzy. Kogo zobaczymy w kolejnych odcinkach serialu Netflix i jakie nowe wątki pojawią się w serialu? Co już wiemy o 3. sezonie "Stranger Things" i obsadzie? Sprawdzamy informacje.

Stranger Things, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie czwarta seria?

Obsada 3. sezonu "Stranger Things" - kto zagra?

Jedno jest pewne - w obsadzie 3. sezonu "Stranger Things" nie zabraknie aktorów, których znamy już z poprzednich odcinków. W serialu zagrają przede wszystkim Finn Wolfhard jako Mike Wheeler, Millie Bobby Brown jako Eleven, Gaten Matarazzo jako Dustin Henderson, Caleb McLaughlin jako Lucas Sinclair, Noah Schnapp jako Will Byers, a także:

 • Winona Ryder jako Joyce Byers 
 • David Harbour jako Komendant Jim Hopper     
 • Natalia Dyer jako Nancy Wheeler 
 • Charlie Heaton jako Jonathan Byers 
 • Matthew Modine jako Dr Martin Brenner  
 • Joe Keery jako Steve Harrington   
 • Cara Buono jako Karen Wheeler
 • Ross Partridge jako Lonnie Byers
 • Paul Reiser jako Dr Sam Owens
 • Sadie Sink jako Max Mayfield   
 • Dacre Montgomery jako Billy Hargrove

Wiadomo także, że w obsadzie "Stranger Things 3" zobaczymy zupełnie nowe osoby i postacie, między innymi burmistrza miasteczka - zagra go Cary Elwes), lokalnego reportera (Jake Busey) oraz pracownicę lodziarni Starcourt Mall (Maya Thurman-Hawke).

» Stranger Things: 3. sezon - kiedy premiera serialu? [ZWIASTUN, DATA]

Nowe postacie, bohaterowie i miejsca w 3. sezonie "Stranger Things"

W 3. sezonie "Stranger Things" obsada powiększy się o nowe postacie, które nie były wcześniej znane widzom. Oprócz podjęcia wątków, które pojawiły się już w poprzedniej serii, pojawi się między innymi postać burmistrza Hawkins. Do obsady dołączyć mają m.in. Francesca Reale oraz Cary Elwes i Jake Busey.

Nie zabraknie także nowych miejsc, m.in. centrum handlowego Starcourt, które mogliśmy już zobaczyć w pierwszym zwiastunie 3. sezonu "Stranger Things". Możecie go obejrzeć poniżej. Warto zwrócić uwagę, że w zapowiedzi możemy zobaczyć także nową postać, która pojawia się u boku Steve'a - Robin. Bohaterka grana przez Mayę Thurman-Hawke ma być alternatywna, bystra i zabawna, a przy tym głodna nowych doznań w związku z nudną codziennością i przyziemną pracą. Zetknięcie z mrocznymi sekretami Hawkins będzie dla Robin dużym zaskoczeniem i dostarczy jej o wiele więcej wrażeń niż się oczekiwała.

Netflix zapowiedział również, że w "Stranger Things 3" rozwinie się rola Eriki Sinclair - młodszej siostry Lucasa, w którą wciela się Priah Ferguson. Wiemy już także, że Francesca Reale zagra Heather, ratowniczkę na basenie w Hawkins, która znajdzie się w centrum tajemniczych wydarzeń. Cary Elwes zostanie lokalnym burmistrzem, natomiast Jake Busey kolejnym zdziwaczałym dziennikarzem z Hawkins.

» Stranger Things 3: teorie, spoilery, przecieki, informacje - co wiemy?

Zwiastun 3. sezonu "Stranger Things" po raz pierwszy został opublikowany w poniedziałek, 16 lipca na oficjalnym kanale Netflix na Youtube. Wideo o tytule "Coming Soon: The Starcourt Mall! | Hawkins, Indiana" może być wskazówką dla tych, którzy szukają informacji o dacie premiery 3. sezonu "Stranger Things". Na ostatniej planszy widzimy podpis "Coming next summer!", co może oznaczać, że nowe odcinki serialu pojawią się dopiero latem 2019 roku. Dodatkowo z opisu zapowiedzi wiadomo, że akcja serialu będzie rozgrywać się latem 1985 roku.

RadioZET.pl/KP