Zamknij

Strefy kibica 2018: Warszawa, Kraków, Poznań. Sprawdź, w których miastach

Redakcja
11.07.2018 11:35
Strefa kibica 2018 - Kraków, Szczecin, Poznań, Wrocław, Łódź [MUNDIAL]
fot. Polska Press/EASTNEWS

Mundial: strefa kibica 2018 - Kraków, Łódź, Szczecin, Poznań, Wrocław. W jakich miastach powstaną i gdzie będzie można obejrzeć finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej na żywo? Przedstawiamy dokładne lokalizacje i sprawdzamy, gdzie rozmieszczone będą strefy kibica 2018 w Polsce.

Strefy kibica na Mundial 2018. W których miastach Polski i gdzie można oglądać mecz finałowy MŚ?

» Mundial 2018: strefa kibica w Warszawie - gdzie obejrzymy mecze Polaków? «

» Mecze Polski 2018 - kiedy i z kim następny mecz reprezentacji? «

Strefy kibica: Kraków, Łódź, Szczecin, Gdańsk [MUNDIAL 2018]

Strefy kibica 2018 w Polsce to temat, który z uwagi na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji, jest coraz częściej poruszany. Odpowiedzi na temat tego, gdzie powstaną mundialowe strefy kibica 2018 w Polsce, poszukują przede wszystkim osoby, które chcą oglądać mecze reprezentacji Polski na żywo, ze znajomymi. Narodowa Strefa Kibica i tym samym największa strefa powstanie na Stadionie w Warszawie. Jak się jednak okazuje, mundialowe strefy kibica 2018 funkcjonować będą także w innych miastach w Polsce. Gdzie?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich mieszkańców województwa łódzkiego. Strefa Kibica 2018 w Łodzi powstanie w kilku miejscach. MŚ będzie można obejrzeć na żywo w Porcie Łódź. Mundialowa strefa kibica 2018 w Łodzi funkcjonować będzie od 14 czerwca do 15 lipca. Dodatkowo mecze będzie można oglądać także na plaży w Manufakturze. Transmisję MŚ zobaczymy także wybranych lokalach na ulicy Piotrkowskiej. Z kolei strefa kibica 2018 w Szczecinie zlokalizowana będzie na placu przed budynkiem Netto Areny przy ul. Szafera. Wstęp bezpłatny!

Również mieszkańcy województwa pomorskiego będą mogli obejrzeć transmisję MŚ na żywo i z blisko 5 tysiącem osób przeżyć piłkarskie emocje. Strefa Kibica 2018 w Gdańsku zbudowana będzie na Targu Węglowym. Pierwszą transmisję zaplanowano na 19 czerwca.

Z kolei strefa kibica 2018 w Krakowie stanie w Galerii Krakowskiej. Na kibiców czekać będzie także wystawa fotografii Marka Wielgusa.

Strefa kibica: mundial 2018 - Poznań, Wrocław, Częstochowa

Poznaniacy także mogą odetchnąć z ulgą. Strefa kibica 2018 w Poznaniu zlokalizowana będzie na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Ma ona pomieścić blisko 6 tysięcy osób! Inaczej sytuacja przedstawia się w stolicy województwa dolnośląskiego. Prawdopodobnie specjalna mundialowa strefa kibica 2018 we Wrocławiu nie powstanie. Kibice będą jednak mogli obejrzeć zmagania Polaków w wybranych lokalach, restauracjach oraz barach.

Poniżej znajdziecie mundialowe strefy kibica 2018 w Polsce w wybranych miastach:

- Strefa kibica 2018 w Częstochowie: plac Biegańskiego,

- Strefa kibica 2018 w Rudawie: plac obok stadionu miejscowej drużyny LKS Orlęta Rudawa.

RadioZET.pl/JW