Zamknij

Studniówka 2018: kiedy odbywają się bale studniówkowe?

Redakcja
16.01.2018 09:12
Studniówka 2018: kiedy się odbywa i jakie są tegoroczne trendy?
fot. pomorska.pl

Studniówka 2018: kiedy odbywają się bale studniówkowe? Karnawał to także czas imprez studniówkowych, na które czekają uczniowie ostatnich klas liceum. To właśnie sto dni przez egzaminem dojrzałości odbywa się zabawa, którą pamięta się na całe życia. Przygotowania do tego wydarzenia na pewno zaczęły się już sporo przed planowaną datą imprezy!

Studniówka 2018: kiedy planowane są imprezy studniówkowe? To czas zabawy, barwnych kreacji i niezapomnianych wrażeń! Podpowiadamy, kiedy należy spodziewać się tych hucznych balów!

Studniówka 2018: kiedy odbywają się bale studniówkowe?

Tradycyjnie w sieci już od początku roku szkolnego pojawiają się pytania o to, kiedy jest studniówka. Ale nie ma jednej, określonej i najbardziej odpowiedniej daty. Jak sama nazwa wydarzenia wskazuje bale studniówkowe odbywać się mają na sto dni przed maturą, co wypada zwykle na przełomie stycznia i lutego. Zatem pierwsze studniówki 2018 będą miały miejsce lada dzień, a te ostatnie pewnie odbywać się będą aż do końca lutego.

Data studniówki określana jest przez władze szkół w porozumieniu z przedstawicielami rodziców i uczniów często już we wrześniu czy październiku. Istotne staje się wtedy to, ile kosztować będzie studniówka, czy gdzie zostanie zorganizowana. Dawniej w większości szkół bale studniówkowe organizowane były po prostu na sali gimnastycznej. Dziś coraz częściej imprezy przenoszone są do eleganckich restauracji.

RadioZet.pl/JH