Zamknij

Studniówka 2020 - FRYZURY: najmodniejsze upięcia i piękne uczesania [POMYSŁY]

Jolanta Waligóra
10.01.2020 13:05
Studniówka 2020 - FRYZURY: najmodniejsze upięcia i piękne uczesania [POMYSŁY]
fot. SHUTTERSTOCK

Pomysły na uczesania na studniówkę i piękne upięcia to temat, na który informacji poszukuje wiele kobiet, które w 2020 roku wybierają się na bal maturzystów. Jeśli nie macie inspiracji, to poniżej zamieszczamy najlepsze pomysły na upięcia i fryzury na studniówkę 2020 dla krótkich, średnich i długich włosów.

Studniówka 2020 - najpiękniejsze uczesania i piękne upięcia, które doskonale sprawdzą się podczas balu maturalnego, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy najlepsze pomysły na uczesania na studniówkę.

Fryzura na studniówkę 2020 - modne uczesania i najnowsze trendy

"Najlepsza fryzura na studniówkę" to fraza, która w okresie balów maturalnych jest bardzo często wyszukiwana w sieci. Informacji na temat fryzur dla krótkich, średnich i długich włosów na studniówkę 2020 szukają zarówno te kobiety, które same w 2020 roku mają swój długo wyczekiwany bal, jak i te, które wybierają się na imprezę jako osoba towarzysząca. W końcu każda z pań chce mieć jak najlepszą fryzurę na studniówce.

Studniówka - SUKIENKI: najnowsze trendy, moda, kolory w 2020 [INSPIRACJE]

Wiele kobiet, jeśli chodzi o fryzurę na studniówkę, decyduje się na jeden z prostszych wariantów, czyli włosy rozpuszczone. Można albo postawić na proste (jeśli nie mamy ich z natury, to w tym wypadku niezbędna może okazać się prostownica lub suszenie włosów na szczotkę) albo na lekkie fale, które stale zyskują na popularności. Można je zrobić zarówno używając prostownicy, jak i lokówki.

W internecie można znaleźć wiele filmików, w których pokazane są fryzury na studniówkę krok po kroku. Instruktażowe wideo, w którym wytłumaczone jest, jak zrobić naturalne fale, można znaleźć poniżej.

Studniówka 2020 - FRYZURY: upięcia dla krótkich, średnich i długich włosów

Jeśli jednak nie chcemy mieć rozpuszczonych włosów, warto postawić na piękne upięcie. Jedną z naszych propozycji fryzur na studniówkę dla długich i średnich włosów 2020 jest wysoki kok. Można go spróbować wykonać samodzielnie, na przykład wyszukując filmiku instruktażowego albo wybrać się do sprawdzonego fryzjera. W takim wypadku warto pamięć, żeby odpowiednio wcześniej umówić się na wizytę. Okres balów maturalnych jest bardzo intensywny dla fryzjerów, dlatego lepiej skontaktować się z nimi wcześniej. Dzięki temu zyskamy pewność, że fryzjer znajdzie dla nas czas.

Studniówka 2020 - kiedy wypadają bale studniówkowe? [DATA, TERMINY]

Jeśli lubimy wyższe fryzury, a kok nie do końca nam odpowiada, można pomyśleć o kucyku. Starannie zrobiony może zrobić naprawdę wyjątkowe wrażenie.

Inną piękną fryzurą na studniówkę jest niskie upięcie. Tak jak wspominaliśmy powyżej, warto taką fryzurę spróbować wykonać w domu lub udać się do fryzjera. 

Studniówka 2020 - MAKIJAŻ: trendy, wskazówki i inspiracje na bal maturalny

Coraz modniejsze stają się także warkocze. Można go wykonać zarówno przy rozpuszczonych włosach (wtedy byłby wysoko), jak i przy spiętych. Wszystko zależne jest jedynie od naszej wyobraźni i możliwości.

Warto jednak wybrać taką fryzurę na studniówkę 2020, w której wiemy, że będziemy się dobrze czuć. W końcu w tym dniu najważniejsza jest zabawa i spędzenie czasu ze znajomymi ze szkoły.

Przypomnijmy, że w balu studniówkowym udział biorą uczniowie klas maturalnych z osobami towarzyszącymi oraz z nauczycielami, którzy uczyli ich przez okres szkoły średniej. Podczas studniówek obowiązują stroje wieczorowe, najczęściej dziewczyny zakładają strojne suknie, a chłopcy ubierają się w eleganckie garnitury. Pierwszym tańcem jest polonez, który tańczą maturzyści, a czasem i zdarza się, że nauczyciele.

Zagłosuj

Masz w tym roku studniówkę?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW