Zamknij

Stulecie Winnych: książka. Gdzie kupić? Ile ma tomów? [CENEO, ALLEGRO, PDF]

Paweł Żurek
30.05.2019 13:27
Stulecie Winnych: książka. Gdzie kupić? [CENEO, ALLEGRO, PDF]
fot. screen Stulecie Winnych/ TVP

Książka Stulecie winnych cieszy się niesłabnącą popularnością. Serial TVP będzie miał kontynuację - 2 sezon, który podobnie jak pierwsza seria, był pisany na podstawie powieści Ałbeny Grabowskiej. Sprawdzamy jaka jest cena książki Stulecie winnych na Allegro i Ceneo, a także gdzie można zamówić ją w formacie PDF. 

Stulecie Winnych: książka. Gdzie kupić? Ile kosztuje na Ceneo i Allegro? Gdzie kupić Stulecie Winnych w PDF? Ile tomów ma powieść? O czym jest książka Stulecie Winnych? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego artykułu.

>> "Stulecie winnych" sukcesem. Będzie drugi sezon serialu TVP1

Stulecie Winnych: książka. Gdzie kupić? [CENEO, ALLEGRO, PDF]

Książkę Stulecie Winnych łatwo można dostać w Internecie i stacjonarnych sklepach z literaturą. Na Ceneo książka Stulecie Winnych kosztuje od 48 do 62 zł. Mowa tu o całym cyklu, który łączy 3 powieści Stulecie Winnych. Na Allegro pojedyncze tomy Stulecia Winnych dostaniemy za ok. 25 złotych. Na Allegro, ale też m.in. stronie Empiku, można też kupić wersję „komputerową” Stulecia Winnych, np. w formacie PDF.

>> Stulecie winnych, sezon 2 - kiedy kolejne odcinki i czy będzie nowy sezon serialu TVP?

Stulecie Winnych: książka. Ile ma tomów? 

Książka Stulecie Winnych to powieść obyczajowa autorstwa Ałbeny Grabowskiej, osadzona w dramatycznych wydarzeniach XX wieku.  Tytułowi "Winni" to rodzina, której losy stanowią główną fabułę serialu. 

- Autorka w fascynujący sposób połączyła elementy historii Polski i świata z zajmującą opowieścią o rodzinie Winnych. Na kartach powieści pojawiają się zarówno postacie fikcyjne, jak i prawdziwe. Spotkamy znane z kultury, literatury i historii osobistości na tle perypetii klanu Winnych – piszą wydawcy powieści Stulecie Winnych. 

Książka Stulecie Winnych ukazała się w 2015 roku. Powieść ma łącznie 3 części.

  • Tom 1 – Ci którzy walczyli
  • Tom 2 – Ci którzy wierzyli
  • Tom 3 – Ci którzy przeżyli

>> "Stulecie winnych" - obsada i zwiastun. O czym jest serial TVP i kiedy oglądać?

Stulecie Winnych: serial online

Na podstawie książki Stulecie winnych został zrealizowany serial.

-Jest to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa, wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. W serialu pojawiają się zarówno postaci fikcyjne, jak i prawdziwe, znane z naszej historii, kultury i sztuki. Wątkiem przewodnim są losy bliźniaczek, Ani i Mani Winnych, które rodzą się na początku I wojny światowej. Saga rodu Winnych jest też wnikliwym portret polskiego społeczeństwa, zmieniającego się wraz z rozwojem naszej państwowości - piszą producenci serialu Stulecie winnych

Niebawem TVP pokaże odcinki drugiego sezonu serialu. 

RadioZET.pl/PZ