Zamknij

Stulecie winnych, sezon 2 - kiedy kolejne odcinki i czy będzie nowy sezon serialu TVP? [DATA]

Jolanta Waligóra
04.02.2020 14:59
Stulecie winnych, sezon 2 - kiedy kolejne odcinki i czy będzie nowy sezon serialu TVP?
fot. Youtube/TVP VOD

Kiedy 2. sezon "Stulecia winnych" i czy powstanie nowa seria? Mamy dobre wiadomości - pojawiła się oficjalna informacja w ten sprawie. Wiadomo już, czy produkcja doczeka się kontynuacji. Szczegółowe informacje o 2. sezonie "Stulecia winnych" zamieszczamy poniżej.

"Stulecie winnych", 2. sezon - kiedy nowe odcinki serialu TVP? Czy produkcja będzie kontynuowana i powstanie kolejna seria? Co już wiadomo w tej sprawie? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o 2. sezonie "Stulecia winnych".

Stulecie winnych, 2. sezon - czy powstanie nowa seria?

Dla wszystkich osób, które szukają w sieci informacji na temat tego, czy powstanie 2. sezon "Stulecia winnych" mamy bardzo dobre wiadomości - oficjalna informacja w tej sprawie została ogłoszona. Wiadomo już, że serial będzie kontynuowany.

Informacją o powstaniu 2. sezonu "Stulecia winnych" podzielił się z fanami znany dobrze wszystkim z pierwszej serii aktor Jan Wieczorkowski. Na Instagramie zamieścił swoje zdjęcie, informując przy tym, że w lipcu zaczynają się prace na planie sezonu 2. "Stulecia winnych", które potrwają do zimy 2019/2020.

Stulecie winnych, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu TVP?

W związku z pojawieniem się informacji o kontynuacji serialu, wiele osób zaczęło zastanawiać się, kiedy 2. sezon "Stulecia winnych" trafi do TVP. Niestety data premiery nowych odcinków nie jest jeszcze znana. Jeśli jednak zdjęcia do 2. sezonu potrwają do zimy, to serial najwcześniej będzie można oglądać na wiosnę 2020 roku, a możliwe także, że pojawi się jeszcze później, czyli w jesiennej ramówce.

AKTUALIZACJA - 2. sezon "Stulecia winnych" zadebiutuje w TVP wiosną 2020 roku.

Jeśli tylko opublikowane zostaną oficjalne informacje o 2. sezonie "Stulecia winnych" zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Pierwszy sezon serialu "Stulecie winnych" TVP powstał w oparciu o pierwszy tom serii książkowej, zatytułowany "Ci, którzy przeżyli" autorstwa Ałbeny Grabowskiej. Produkcja przedstawia historię wielopokoleniowej rodziny Winnych, zamieszkującej podwarszawski Brwinów, której losy wplecione są w dramatyczne wydarzenia XX wieku.

RadioZET.pl/JW