Zamknij

Substancją czynną azulanu jest wyciąg..? Pytanie z Milionerów za 125 tys. zł

Paweł Żurek
05.08.2019 13:05
Substancją czynną azulanu jest wyciąg..? Pytanie z Milionerów za 125 tys. zł
fot. Milionerzy/player.pl/TVN

Substancją czynną azulanu jest wyciąg z...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 125 tysięcy złotych.

Substancją czynną azulanu jest wyciąg z...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Informujemy też, którą odpowiedź ostatecznie wybrał gracz i czy udało mu się wygrać 125 tysięcy złotych.

>> Noch ist Polen nich verloren, solange wir leben to pierwsze wersy Mazurka? Pytanie z Milionerów za 20 tys. zł

>> Która z szachowych bierek porusza się tylko po jasnych lub ciemnych polach? Pytanie z Milionerów za 2 tys. zł

Substancją czynną azulanu jest wyciąg z...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach" dotycząca substancji czynnej azulanu sprawiła graczowi sporo kłopotów. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Z korzenia chrzanu
B. Z szyszek chmielu
C. Z liści pokrzywy
D. Z kwiatostanów rumianku

Uczestnik przy odpowiedzi na to pytanie zdecydował się poprosić o ostatnie koło ratunkowe. Jednak nawet i to nie pomogło - siostra, która wspierała gracza zza słuchawki telefonu nie wiedziała jak rozwiązać tę zagadkę.

MILIONERZY - Substancją czynną azulanu jest wyciąg z...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" o to jaki wyciąg jest substancją czynną azulanu brzmi  "z kwiatostanów rumianku". Gracz zdecydował, że nie odpowie na pytanie i wróci do domu z wygraną w wysokości 75 tys. złotych.  

Azulan to tradycyjny produkt leczniczy roślinny zawierający wyciąg płynny z kwiatu rumianku. Preparat działa przeciwzapalnie oraz rozkurczająco na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego.

RadioZET.pl/e-zikoapteka.pl/PZ