Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sunrise Festival 2019: BILETY. Kiedy w sprzedaży i za ile wejściówki? [CENA]

11.02.2019 13:43
xxx zet

Bilety na Sunrise Festival 2019 trafią do sprzedaży jeszcze w marcu. W tym roku formuła muzycznego wydarzenia została znacznie rozszerzona - oferta noclegowa będzie podzielona aż na cztery strefy, różniące się od siebie standardem i ceną. Sprawdzamy, co już wiadomo o biletach na Sunrise Festival 2019 i ich cenie.

Sunrise Festival 2019: BILETY. Kiedy w sprzedaży i za ile wejściówki? [CENA] fot. SHUTTERSTOCK

Sunrise Festival 2019: BILETY. Kiedy wejściówki trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Za ile? Odpowiadamy na zadawane pytania i sprawdzamy, co już wiadomo o cenach biletów na Sunrise 2019.

Sunrise Festival 2019: BILETY. Kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Informacji na temat tego, kiedy bilety na Sunrise Festival 2019 trafią do sprzedaży, poszukują zarówno stali bywalcy festiwalu, jak i osoby, które chcą wziąć w nim udział po raz pierwszy. Choć muzyczne wydarzenie odbędzie się dopiero pod koniec lipca, to bilety na Sunrise Festival 2019 tradycyjnie będzie można nabyć już na kilka miesięcy przed imprezą. Wejściówki trafią do sprzedaży w piątek, 1 marca.

Bilety na Sunrise 2019 będzie można nabyć za pośrednictwem strony: sunrisefestival.pl. Przypominamy, że muzyczne wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 lipca. Z kolei dzień wcześniej, na specjalnie wybudowanej scenie, będzie mieć miejsce pre-party (Before Sunrise Festival). Impreza odbędzie się na lotnisku w Podczelu.

» Sunrise Festival 2019 - line-up, data, miejsce. Kiedy i gdzie się odbędzie? «

Bilety na Sunrise Festival 2019 - CENA. Za ile wejściówki?

Cena biletów na Sunrise Festival 2019 nie jest jeszcze znana. Jak informują organizatorzy wydarzenia, ceny pól namiotowych Sunrise 2019 i biletów na festiwal zostaną podane w lutym. Jeśli tyko pojawi się taka informacja, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

W tym roku formuła muzycznego wydarzenia została znacznie rozszerzona - oferta noclegowa będzie podzielona aż na cztery strefy, różniące się od siebie standardem i ceną. Oferowane będą strefy Basic, Standard, Premium oraz Domki Premium VIP. Szczegóły można znaleźć na stronie muzycznej imprezy.

RadioZET.pl/JW

Oceń