Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sunrise Festival 2019 - line-up. Kto zagra oraz kiedy i gdzie się odbędzie?

03.07.2019 15:51

Line-up Sunrise Festival 2019, data i miejsce muzycznego wydarzenia to informacje, których poszukują osoby, które chcą wziąć udział w tegorocznej edycji festiwalu. Choć do imprezy pozostało jeszcze trochę czasu, to już wszystkie szczegóły na temat imprezy są znane. Informacje o Sunrise Festival 2019 zamieszczamy poniżej.

Sunrise Festival 2019 - line-up, data, miejsce. Kiedy i gdzie się odbędzie? fot. SHUTTERSTOCK

Sunrise 2019 - kto zagra na festiwalu? Kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? Gdzie będzie mieć miejsce? Co już wiadomo o tegorocznej edycji? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o Sunrise Festival 2019.

Sunrise Festival 2019: LINE-UP. Kto zagra w Podczelu?

Szczegółów o line-upie Sunrise Festival 2019 szukają wszyscy, którzy chcą wziąć udział w tegorocznej edycji muzycznej imprezy. Mamy bardzo dobre wiadomości - informacje o tym, kto zagra na Sunrise Festival 2019 zostały opublikowane. Podczas muzycznego wydarzenia wystąpią m.in. Bartes, Disciples, EDX, Nora en Pure, Oliver Heldens, Afrojack, Alok czy Bounce Inc. Szczegółową rozpiskę można znaleźć na stronie Sunrise.

Kiedy i gdzie Sunrise 2019? DATA i MIEJSCE festiwalu

Sunrise Festival 2019 odbędzie się w dniach 19-21 lipca (od piątku do niedzieli). Dodatkowo w czwartek, 18 lipca będzie mieć miejsce pre-party (Before Sunrise Festival) na specjalnie wybudowanej scenie na polu namiotowym. 

» Sunrise Festival 2019: BILETY. Kiedy w sprzedaży i za ile wejściówki? [CENA] «

Co istotne, w tym roku po 17 latach zmieni się miejsce Sunrise Festival 2019. Dotychczas muzyczne wydarzenie odbywało się na terenie amfiteatru w Kołobrzegu i jego rozległego parkingu, tuż obok plaży w dzielnicy uzdrowiskowej. Teraz impreza zostanie przeniesiona na lotnisko w Podczelu. Miejsce Sunrise 2019 - jak czytamy na stronie wydarzenia - to potężne 5 scen w różnych odmianach gatunkowych. To teren z polami namiotowymi o różnych standardach i domkach letniskowych. To nowy specjalny instrument płatniczy wraz z nowym systemem, który pozwoli mieć wszystko w jednym dogodnym dla uczestnika miejscu, mowa tu o wejściu na pole namiotowe oraz na imprezę, jak i dokonywanie płatności na terenie festiwalu. Przygotowane zostaną specjale strefy gastronomiczne i chillout’owe. 

RadioZET.pl/JW

Oceń