Teraz gramy

Sunrise Festival 2019 - line-up, data, miejsce. Kiedy i gdzie się odbędzie?

27.02.2019 12:30

Line-up Sunrise Festival 2019, data i miejsce muzycznego wydarzenia to informacje, których poszukują osoby, które chcą wziąć udział w tegorocznej edycji festiwalu. Choć do imprezy pozostało jeszcze trochę czasu, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Informacje o Sunrise Festival 2019 zamieszczamy poniżej.

Sunrise Festival 2019 - line-up, data, miejsce. Kiedy i gdzie się odbędzie? fot. SHUTTERSTOCK

Sunrise 2019 - kto zagra na festiwalu? Kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? Gdzie będzie mieć miejsce? Co już wiadomo o tegorocznej edycji? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o Sunrise Festival 2019.

Kiedy i gdzie Sunrise 2019? DATA i MIEJSCE festiwalu

Sunrise Festival 2019 odbędzie się w dniach 19-21 lipca (od piątku do niedzieli). Dodatkowo w czwartek, 18 lipca będzie mieć miejsce pre-party (Before Sunrise Festival) na specjalnie wybudowanej scenie na polu namiotowym. 

» Sunrise Festival 2019: BILETY. Kiedy w sprzedaży i za ile wejściówki? [CENA] «

Co istotne, w tym roku po 17 latach zmieni się miejsce Sunrise Festival 2019. Dotychczas muzyczne wydarzenie odbywało się na terenie amfiteatru w Kołobrzegu i jego rozległego parkingu, tuż obok plaży w dzielnicy uzdrowiskowej. Teraz impreza zostanie przeniesiona na lotnisko w Podczelu. Miejsce Sunrise 2019 - jak czytamy na stronie wydarzenia - to potężne 5 scen w różnych odmianach gatunkowych. To teren z polami namiotowymi o różnych standardach i domkach letniskowych. To nowy specjalny instrument płatniczy wraz z nowym systemem, który pozwoli mieć wszystko w jednym dogodnym dla uczestnika miejscu, mowa tu o wejściu na pole namiotowe oraz na imprezę, jak i dokonywanie płatności na terenie festiwalu. Przygotowane zostaną specjale strefy gastronomiczne i chillout’owe. 

Sunrise Festival 2019: LINE-UP. Kto zagra w Podczelu?

Szczegółów o line-upie Sunrise Festival 2019 szukają wszyscy, którzy chcą wziąć udział w tegorocznej edycji muzycznej imprezy. Będzie trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż informacje o tym, kto zagra na Sunrise Festival 2019 pojawiają się sukcesywnie. Poniżej przedstawiamy listę artystów, którzy wystąpią podczas wydarzenia. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

  • The Chainsmokers.

RadioZET.pl/JW

Oceń