Zamknij

Super Bowl 2020 - DATA: kiedy odbędzie się wydarzenie i kto wystąpi?

Karolina Piotrowska
07.10.2019 16:26
Super Bowl 2020 - DATA: kiedy odbędzie się wydarzenie i kto wystąpi?
fot. FOX Sports

Kiedy Super Bowl 2020 i kto wystąpi na wydarzeniu? Finałowy mecz o mistrzostwo futbolu amerykańskiej ligi NFL odbędzie się już na początku lutego. Znamy również pierwszych wykonawców, którzy wystąpią w przerwie jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych w Stanach Zjednoczonych. Szczegółowe informacje na temat artystów Super Bowl 2020 i datę zamieszczamy poniżej.

Super Bowl 2020 - DATA: kiedy i kto wystąpi podczas finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim ligi National Football League? Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje o Super Bowl 2020.

Kiedy Super Bowl 2020? [DATA]

Finał Super Bowl 2020 odbędzie się w niedzielę, 2 lutego na Florydzie. Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zostanie rozegrany na stadionie Hard Rock Stadium w Miami Gardens.

Transmisje Super Bowl to jedne z najchętniej oglądanych w amerykańskiej telewizji. Finał Super Bowl, który miał miejsce w lutym 2011 roku, miał największą oglądalność w historii. Transmisję oglądało 111 milionów widzów.

Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim ligi National Football League (NFL) to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w roku w Stanach Zjednoczonych. Ceremonia określana jest jako" Super Bowl Sunday" w skrócie "Super Sunday" i stała się nieformalnym amerykańskim świętem narodowym.

Jennifer Lopez i Shakira wystąpią na Super Bowl 2020. Znamy datę koncertu

Super Bowl 2020 - kto wystąpi? [ARTYŚCI]

Kto wystąpi na Super Bowl 2020? Znalezienie się na liście artystów, którzy zagrają podczas finałowego meczu, to ogromne wyróżnienie. Organizatorzy jednego z najsłynniejszych wydarzeń w świecie sportu i muzyki poinformowali, że w trakcie finałowego meczu zobaczymy występ aż dwóch latynoskich gwiazd. Oficjalnie potwierdzone gwiazdy, które wystąpią na finale Super Bowl 2020 to Shakira i Jennifer Lopez. Niewykluczone jest jednak to, że gościnnie na scenie pojawią się również inni artyści.

Super Bowl 2020: Jennifer Lopez wystąpi na imprezie? Gwiazda komentuje

Finał NFL to nie tylko wielkie wydarzenie sportowe, ale także popkulturowe. Kilkunastominutowy koncert Super Bowl Halftime Show, który jest szeroko komentowany później w mediach, ogląda rokrocznie ponad 100 milionów ludzi.

W trakcie Super Bowl Halftime Show wystąpiły największe gwiazdy muzyki, m.in. Britney Spears, Michael Jackson, U2 , The Rolling Stones, Prince, Bruce Springsteen, Madonna, Beyoncé, Bruno Mars, Red Hot Chili Peppers, Katy Perry, Coldplay, Lady Gaga i Justin Timberlake.

RadioZET.pl/KP