Zamknij

Super Bowl 2020 - transmisja w Polsce. Kiedy i gdzie obejrzeć online, w telewizji? [GODZINA]

Jolanta Waligóra
29.01.2020 11:07
Super Bowl 2020 - transmisja w Polsce. Kiedy i gdzie obejrzeć online, w telewizji? [GODZINA]
fot. AFP/EASTNEWS

Transmisja Super Bowl 2020 w Polsce będzie dostępna zarówno w telewizji (dla osób, które mają odpowiednią ofertę telewizji satelitarnej lub kablowej), jak i w internecie. Niestety w przypadku streamu online trzeba będzie przygotować się na niemały wydatek. Gdzie obejrzeć Super Bowl 2020, kiedy i o której godzinie? Szczegółowe informacje o transmisji Super Bowl w Polsce w internecie oraz w TV zamieszczamy poniżej.

Super Bowl 2020 w polskiej telewizji - na żywo. Kiedy i gdzie obejrzeć sportowe wydarzenie online? O której godzinie? Czy przewidziana jest bezpłatna transmisja telewizyjna z imprezy? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy i gdzie obejrzeć Super Bowl 2020 w TV i online w Polsce.

Super Bowl 2020 w polskiej telewizji - kiedy i gdzie obejrzeć? [GODZINA]

Gdzie obejrzeć Super Bowl 2020 w Polsce? Temat ten nawet na kilka dni przed rozpoczęciem długo wyczekiwanego wydarzenia poruszany jest przez wiele osób. Dwa lata temu wielki finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim ligi National Football League (NFL) można było oglądać na dwóch kanałach - Eleven Sport 1 (z polskim komentarzem) oraz Eleven Sport 2 (z oryginalnym, amerykańskim komentarzem). W tym roku jednak Super Bowl 2020 w polskiej telewizji nie będzie dostępny. Żadna stacja w Polsce nie zdecydowała się na transmisję z tego wydarzenia.

Nie oznacza to jednak, że nie będzie można obejrzeć Super Bowl 2020 w Polsce. Transmisję zapowiada kanał zagraniczny - niemiecka stacja ProSieben Maxx. Zatem finałowy mecz będą mogli obejrzeć legalnie wszyscy, którzy wspomniany kanał mają w swoich kablówkach. Ponadto Polacy w Wielkiej Brytanii mogą oglądać Super Bowl 2020 na żywo w kodowanej telewizji Sky Sports.

Początek transmisji na kanale ProSieben Maxx zaplanowany został na godzinę 20:15.

Transmisja Super Bowl 2020 w Polsce - online. Gdzie obejrzeć w internecie?

NFL Game Pass to specjalny serwis, który umożliwia oglądanie meczów w internecie osobom spoza USA. Niestety za transmisję Super Bowl 2020 online w Polsce trzeba będzie zapłacić. W zamian dostaniemy m.in. obraz w bardzo dobrej jakości czy możliwość samodzielnego przerzucania między kamerami. W tym wypadku trzeba jednak przygotować się na niemały wydatek - cena za usługę oscyluje w granicach od około 60$ do około 205$, w zależności od wybranej opcji.

Nie ma możliwości obejrzenia transmisji Super Bowl 2020 po polsku w internecie.

Przypominamy, że finał Super Bowl 2020 odbędzie się w niedzielę 2 lutego na Florydzie. Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim ligi National Football League (NFL) to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w roku w Stanach Zjednoczonych. Ceremonia określana jest jako" Super Bowl Sunday" w skrócie "Super Sunday" i stała się nieformalnym amerykańskim świętem narodowym. 

W trakcie finałowego meczu 2020 zobaczymy występ aż dwóch latynoskich gwiazd, tj. Shakiry oraz Jennifer Lopez. 

Super Bowl 2020 - DATA: kiedy odbędzie się wydarzenie i kto wystąpi?

Zagłosuj

Interesujesz się futbolem amerykańskim?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/nflblog.pl/JW