Zamknij

Sweat - gdzie obejrzeć film online i kiedy premiera w Polsce? [OBSADA, ZWIASTUN]

14.12.2020 10:14
Sweat - gdzie obejrzeć film online i kiedy premiera w Polsce? [OBSADA, ZWIASTUN]
fot. Mariusz Gaczynski/East New

"Sweat" to polsko-szwedzki film w reżyserii Magnusa von Horna. Produkcja na 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2020 otrzymała najwięcej nagród, w tym Srebrne Lwy. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy premiera "Sweat" w Polsce i gdzie oglądać film, można znaleźć poniżej.

"Sweat" - gdzie obejrzeć film online? Kiedy premiera polsko-szwedzkiej produkcji? O czym jest i jaką historię opowiada? Kto w obsadzie? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, gdzie obejrzeć film "Sweat" i kiedy premiera.

Sweat - kiedy premiera filmu w Polsce i gdzie oglądać online?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy premiera filmu "Sweat" w Polsce. Światowa premiera produkcji odbyła się 14 września 2020 roku. Nie wiadomo jednak jeszcze, kiedy film zadebiutuje w kinach w naszym kraju i czy będzie można go obejrzeć także online. Jeśli tylko opublikowane zostaną szczegóły na ten temat, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że polsko-szwedzka produkcja na 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2020 otrzymała najwięcej nagród, w tym Srebrne Lwy. Z kolei nagrody indywidualne Złote Lwy trafiły do: Magnusa von Horna (najlepszy reżyser), Magdaleny Koleśnik (najlepsza pierwszoplanowa rola kobieca), Aleksandry Koniecznej (najlepsza drugoplanowa rola kobieca), Michała Dymka (najlepsze zdjęcia), Agnieszki Glińskiej (najlepszy montaż). Nagroda specjalna z kolei, czyli kryształowa gwiazda Elle, powędrowała do Magdaleny Koleśnik.

Zabij to i wyjedź z tego miasta - ONLINE: gdzie obejrzeć film i kiedy premiera?

Film Sweat - o czym jest i kto gra? [OBSADA, ZWIASTUN]

W roli głównej występuje Magdalena Koleśnik, która w filmie wciela się w Sylwię Zając. Ponadto w obsadzie "Sweat" m.in. Aleksandra Konieczna (Basia), Julian Świeżewski (Klaudiusz), Zbigniew Zamachowski (Fryderyk), Tomasz Sobierajski (gość TVN) czy Diana Krupa (Paulina). Za reżyserię natomiast odpowiada Magnus von Horn.

Opis dystrybutora kino brzmi następująco:

"Sweat" to trzy dni z życia Sylwii Zając, motywatorki fitness, której obecność w mediach społecznościowych nadała status celebrytki. Choć jest śledzona przez setki tysięcy osób, otoczona oddanymi współpracownikami i podziwiana przez dalekich znajomych, w jej życiu brakuje bliskości.

Zwiastun filmu "Sweat" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl