Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Światło twoich oczu - obsada i streszczenie telenoweli. Kto jest kim?

07.09.2018 10:16

"Światło twoich oczu" to meksykańska telenowela, która jest współczesną wersją popularnego serialu "Esmeralda". Premierowy odcinek wyemitowany został w środę, 5 września w TV4. O czym jest, jacy są bohaterowie i kto jest kim? Przedstawiamy obsadę "Światło twoich oczu" i streszczamy fabułę telenoweli. 

Światło twoich oczu - obsada i streszczenie telenoweli. Kto jest kim? fot. screen z youtube/Tele - Seriale

Telenowela "Światło twoich oczu" - obsada, streszczenie, opis fabuły. O czym jest meksykański serial emitowany w TV4? Kto jest kim? Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje na temat nowej telenoweli.

"Światło twoich oczu": obsada. Kto jest kim w telenoweli?

"Światło twoich oczu" to nowa meksykańska telenowela, która jest współczesną wersją popularnej "Esmeraldy". Premiery odcinek serialu wyemitowany został w środę, 5 września. Kolejne epizody będzie można oglądać od poniedziałku do piątku w TV4 o 16:45 (od 10.09 o godzinie 16:55).

W rolach głównych występują Claudia Martin jako Marina Rios, Osvaldo de Leon jako Luis Alberto Ocaranza. Ponadto w obsadzie "Światło twoich oczu" znaleźli się m.in. Ana Martin (jako Angustias Gálvez), Claudia Ramirez (Prudencia Arzuaga), Luz Elena Gonzalez (Susana Balmaceda), Eduardo Santamarina (Don Luis Alberto Ocaranza), Carlos de la Mota (Isauro Sotero). 

Streszczenie "Światło twoich oczu" - o czym jest meksykańska telenowela?

Telenowela "Światło twoich oczu" to remake serialu "Esmaralda". Luis Ocaranza oczekuje narodzin syna. Ma on przedłużyć nazwisko rodu i odziedziczyć wielką fortunę. Nie wie jednak, że jego żona Prudencia spodziewa się córki. Dziewczynka rodzi się bardzo słaba i zostaje uznana za martwą. Ponadto okazuje się, że kobieta nie będzie mogła mieć więcej dzieci. Niania przekonuje zrozpaczoną Prudencię, by przygarnęła nowo narodzonego chłopca, którego matka zmarła przy porodzie. Podczas podmiany Damina odkrywa, że córeczka, która została uznana za martwą, żyje. Boi się jednak konsekwencji, więc postanawia ukryć prawdę i sama wychować dziewczynkę. Tak mijają lata.

Ukochany syn Ocaranzów - Luis Alberto - dorasta otoczony miłością i luksusem. Z kolei Marina (prawdziwa córka Ocaranzów), która okazała się niewidoma, uczy się radzić sobie w życiu. Kobiecie bardzo pomaga Isauro. Mężczyzna jednak bardzo się zmienia, gdy w wyniku pożaru zostaje oszpecony. Pewnego dnia, Luis spotyka w lesie Marinę. Od razu się w sobie zakochują. Na drodze do ich szczęścia stają zaborczy Isauro oraz narzeczona Luisa, która została wybrana przez jego rodziców.

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Odpowiedź czeka w kolejnych odcinkach!

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW

Oceń