Zamknij

Święto Niepodległości 2018: utrudnienia, zamknięte ulice 11 listopada w Warszawie

Redakcja
07.11.2018 12:25
Święto Niepodległości 2018: utrudnienia, zamknięte ulice 11 listopada w Warszawie
fot. PIXABAY

Święto Niepodległości 2018 i utrudnienia w ruchu w Warszawie w tym czasie mogą sprawić kłopot niejednemu kierowcy. 11 listopada w związku z zapowiedzianymi wydarzeniami m.in. Marszem i Biegiem Niepodległości, niektóre ulice będą nieprzejezdne. Jakie utrudnienia w Narodowe Święto Niepodległości w Warszawie? 

11 listopada 2018: Warszawa - utrudnienia w ruchu, zamknięte ulice, nieprzejezdne drogi, objazdy. Sprawdzamy szczegółowe informacje na temat utrudnień w Narodowe Święto Niepodległości w Warszawie.

» 11 listopada: otwarte sklepy. Gdzie zrobimy zakupy w Święto Niepodległości? «

» 12 listopada: transport publiczny w święto państwowe [ROZKŁADY JAZDY] «

Święto Niepodległości 2018: Warszawa - zamknięte ulice

Utrudnienia w ruchu 11 listopada 2018 spowodowane będą m.in. organizowanym Marszem Niepodległości. Trasa wygląda następująco: Rondo Dmowskiego - Aleje Jerozolimskie, Most Poniatowskiego - Wybrzeże Szczecińskie - ulica Siwca - Stadion Narodowy.

» Marsz Niepodległości 2018 - Warszawa: program wydarzenia, plan trasy «

Ulice, którymi przejdzie Marsz Niepodległości 2018 w Warszawie, w dniu 11 listopada 2018 będą wyłączone w ruchu, a w okolicy mogą występować znaczne utrudnienia w ruchu.

11 listopada: utrudnienia w ruchu w Warszawie

Utrudnienia w ruchu w Święto Niepodległości 2018 w Warszawie będą wynikać także z organizowanego Biegu Niepodległości. Utrudnień będzie można spodziewać się na następujących ulicach: skrzyżowanie Al. Jana Pawła II i ul. Stawki - wiadukt nad Alejami Jerozolimskimi - ul. Chałubińskiego - Aleja Niepodległości. Następnie biegacze, zawodnicy na zwykłych wózkach aktywnych oraz zawodnicy na wózkach pośrednich - nawrót w prawo na wysokości ul. Rakowieckiej
zawodnicy Nordic Walking – nawrót na wysokości ul. Koszykowej, zawodnicy startujący w biegu dodatkowym "Mila na stulecie" - nawrót na wysokości ul. Nowolipie.

» Bieg Niepodległości 2018 - Warszawa: TRASA, PROGRAM, zapisy [11 listopada] «

Szczegółowe informacje na temat obchodów Narodowego Święta Niepodległości 2018 w Warszawie można znaleźć w linku poniżej.

» Święto Niepodległości 2018 - Warszawa: PROGRAM obchodów 11 listopada «

RadioZET.pl/JW