Zamknij

Sylwester 2017/18 - oferty last minute. 5 pomysłów na 31 grudnia

Redakcja
18.12.2017 11:53
Sylwester 2017/18 - oferty last minute. 5 pomysłów na 31 grudnia
fot. Pixabay.com

Sylwester 2017/18 - oferty last minute wciąż jeszcze aktualne dla wszystkich niezdecydowanych, gdzie spędzić ostatnią noc mijającego roku. Sylwestry miejskie co roku cieszą się zainteresowaniem mieszkańców, chcących świętować początek nowego roku na świeżym powietrzu. Przedstawiamy 5 pomysłów na spędzenie 31 grudnia!

Sylwester 2017/18 - Warszawa, Kraków, Zakopane, a może Gdańsk? Miejski Sylwester to propozycja last minut dla tych, którzy pragną podkreślić tę ostatnią noc roku, a jednocześnie marzy im się zabawa w rytm muzyki granej na żywo i pokaz fajerwerków tuż po północy.

Oferty last minute - Sylwester 2017

Oferty sylwestrowe last minute, co roku cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony osób szukających rozrywki i bardzo często do ostatniej chwili nie mających skonkretyzowanych planów na ostatnią noc mijającego roku. Z pomocą przychodzą Sylwestry miejskie, bogate w różnorodne atrakcje muzyczne i sceniczne.

Sylwester last minute w górach to propozycja dla osób chcących przywitać Nowy Rok na południu Polski. Sylwester 2017/18 w Zakopanem rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 19:00, a zakończy 1 stycznia 2018 o 2:00. Organizatorem imprezy jest Telewizja Polska, która zapewnia, że w imprezie wezmą udział gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. Dla turystów chcących przywitać Nowy Rok pod Tatrami zagrają m.in Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, czy Sławomir. Transmisji imprezy podjęła się TVP2. 

Propozycja Sylwestra last minute nad morzem może zainteresować osoby marzące o przywitaniu Nowego Roku z widokiem na Bałtyk. Sylwester miejski 2017 w Gdańsku odbędzie się na Targu Węglowym. Zagra tam m.in. zespół De Mono. Imprezę rozpocznie muzyczna rozgrzewka z udziałem Dj około 22:00. O północy odbędzie się pokaz fajerwerków, zaplanowany na 15 minut. 

Sylwester last minute w Poznaniu to także impreza miejskaprzy muzyce granej przez dj-ów. Na placu Wolności zaplanowano także pokaz fajerwerków. Około godziny 21:00 muzycy odtworzą znane hity, w rytm których Poznaniacy będą bawić się aż do północy. Program tegorocznej imprezy zaplanowała Estrada Poznańska. Wstęp na Sylwestra będzie bezpłatny.

Sylwester 2017/18 w Warszawie odbędzie się na Placu Bankowym. Na tegorocznej imprezie zagrają m.in. zespół Pectus, Ewelina Lisowska, Mateusz Ziółko, Kayah i Bajm. Gościem specjalnym Sylwestra miejskiego w Warszawie będzie jamajski piosenkarz OMI, znany z hitu "Cheerleader". Impreza zacznie się 31 grudnia o 19:00.

Wyżej wymienione sylwestrowe propozycje last minute nie wymagają wcześniejszej rejestracji i są całkowicie darmo. Decyzję o uczestnictwie w Sylwestrze miejskim można podjąć nawet tego samego dnia, w którym odbędzie się impreza. Zabawa pod gołym niebem i muzyka grana na żywo to ciekawa kontrpropozycja dla Sylwestrów organizowanych w domowym zaciszu lub w klubach.

RadioZet.pl/JH