Zamknij

Sylwester 2018/19: Warszawa, Zakopane, Kraków, Wrocław. Kto wystąpi?

Redakcja
31.12.2018 09:43
Sylwester 2018/19: Warszawa, Zakopane, Kraków, Wrocław. Kto wystąpi?
fot. PIXABAY

Kto wystąpi w sylwestra 2018/19 w Warszawie, Zakopanem, Krakowie, Wrocławiu? Choć do wydarzenia zostało jeszcze wiele czasu, to już wszyscy, którzy odpowiednio wcześniej chcą zaplanować sobie zabawę sylwestrową, szukają informacji na temat sylwestra miejskiego w poszczególnych miastach w Polsce. Sprawdzamy szczegółowe informacje o planowanych wydarzeniach.

Sylwester 2018: Warszawa, Zakopane, Kraków, Wrocław. Kto wystąpi 31 grudnia w tych miejscowościach? Jakie koncerty i atrakcje przygotowano dla uczestników? Sprawdzamy informacje o występach w Sylwestra 2018.

» Sylwester z Polsatem 2018/19. Kto wystąpi na Stadionie Śląskim? [GWIAZDY] «

Sylwester miejski 2018/19: Warszawa, Wrocław. Kto wystąpi?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy szukają informacji na temat sylwestra miejskiego w Warszawie 2018/19. Wiadomo już, jakie gwiazdy zagrają na scenie! Podczas sylwestrowej nocy wystąpią Bajm, Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Zespół IRA, zespół Wilki, Anna Wyszkoni, Natalia Nykiel, Sarsa, Sound'n'Grace, Blue Cafe, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska, Ania Karwan, Smolasty, Sławek Uniatowski.

W tym roku - jak i w poprzednim - miejska impreza sylwestrowa odbędzie się na Placu Bankowym.

»  Sylwester z TVN 2018/19. Kto wystąpi w Warszawie? [GWIAZDY, PROWADZĄCY] «

Z kolei sylwester miejski we Wrocławiu 2018/19 odbędzie się na wrocławskim rynku. W tym roku hasłem przewodnim imprezy będzie "Wrocław Respect", a do zabawy zaproszeni są wszyscy, którym bliskie są takie wartości jak szacunek, tolerancja oraz otwartość. W sylwester 2018/2019 wrocławski rynek stanie się na zmianę salą koncertową oraz parkietem tanecznym. Dodatkowo nad Rynkiem pojawi się ogromna kula dyskotekowa. Na scenie wystąpią m.in. The Village People, kilkudziesięcioosobowa "Wroclaw Respect Orchestra", Maciej Turowski znany jako DJ Gambit oraz goście specjalni, którzy na razie pozostają niespodzianką.

»  31 grudnia 2018 - wolne w Sylwestra od pracy i szkoły? «

Sylwester miejski 2018 w Zakopanem, Krakowie

Kto wystąpi na sylwestrze miejskim w Zakopanem 2018/19? Informacji na ten temat poszukuje wiele osób, które w tym roku chcą przywitać nowy rok w górach. Impreza ma odbyć się na górnej Równi Krupowej. Na sylwestrze w Zakopanem 2018/2019 wystąpią: Alvaro Soler,  Roksana Węgiel, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Sławomir i Kajra, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Ricchi e Poveri, duet Al Bano, Romina Power, Marcin Miller z zespołem Boys, Radosław Liszewski z zespołem Weekend, Komodo, Natalia Szroeder, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Papa D, Marcin Sójka, Michał Szczygieł.

» Sylwester z Dwójką 2018/19. Kto wystąpi w Zakopanem? [GWIAZDY] «

Z kolei na sylwestrze miejskim w Krakowie 2018/19 na Rynku Głównym wystąpią: Flirtini DJ Set, Bokka, Kamp!, Otsochodzi, Quebonafide oraz Facheroia. Plac Wolności należeć natomiast będzie do Andrzeja Zagajewskiego (Hańba) i Daniela Drumza. Na Alei Róż będzie można posłuchać Dj Vasil.

» Zima 2018/19: pogoda - długoterminowa prognoza. Jaka będzie zima? «

» Pogoda na Nowy Rok 2019 - jaka prognoza na 1 stycznia? [ZAKOPANE, MORZE]

RadioZET.pl/JW