Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sylwester 2018/19: Warszawa, Zakopane, Kraków, Wrocław. Kto wystąpi?

11.12.2018 15:32

Kto wystąpi w sylwestra 2018/19 w Warszawie, Zakopanem, Krakowie, Wrocławiu? Choć do wydarzenia zostało jeszcze wiele czasu, to już wszyscy, którzy odpowiednio wcześniej chcą zaplanować sobie zabawę sylwestrową, szukają informacji na temat sylwestra miejskiego w poszczególnych miastach w Polsce. Sprawdzamy, co już teraz wiadomo o planowanych wydarzeniach.

Sylwester 2018/19: Warszawa, Zakopane, Kraków, Wrocław. Kto wystąpi? fot. PIXABAY

Sylwester 2018: Warszawa, Zakopane, Kraków, Wrocław. Kto wystąpi 31 grudnia w tych miejscowościach? Jakie koncerty i atrakcje przygotowano dla uczestników? Sprawdzamy informacje o występach w Sylwestra 2018.

» Sylwester z Polsatem 2018/19. Kto wystąpi na Stadionie Śląskim? [GWIAZDY] «

Sylwester miejski 2018/19: Warszawa, Wrocław. Kto wystąpi?

Wszystkie osoby, które szukają informacji na temat sylwestra miejskiego w Warszawie 2018/19, muszą uzbroić się w cierpliwość. Nie pojawiły się dotąd żadne doniesienia na temat tego, kto wystąpi i jakie atrakcje przygotowano dla uczestników. Wiadomo, że w tym roku - jak i w poprzednim - miejska impreza sylwestrowa odbędzie się na Placu Bankowym.

» Sylwester z TVN 2018/19. Kto wystąpi w Warszawie? [GWIAZDY, PROWADZĄCY] «

Z kolei sylwester miejski we Wrocławiu 2018/19 odbędzie się na wrocławskim rynku. W tym roku hasłem przewodnim imprezy będzie "Wrocław Respect", a do zabawy zaproszeni są wszyscy, którym bliskie są takie wartości jak szacunek, tolerancja oraz otwartość. W sylwester 2018/2019 wrocławski rynek stanie się na zmianę salą koncertową oraz parkietem tanecznym. Dodatkowo nad Rynkiem pojawi się ogromna kula dyskotekowa. Na scenie wystąpią m.in. The Village People, kilkudziesięcioosobowa "Wroclaw Respect Orchestra", Maciej Turowski znany jako DJ Gambit oraz goście specjalni, którzy na razie pozostają niespodzianką.

» 31 grudnia 2018 - wolne w Sylwestra od pracy i szkoły? «

Sylwester miejski 2018 w Zakopanem, Krakowie

Kto wystąpi na sylwestrze miejskim w Zakopanem 2018/19? Informacji na ten temat poszukuje wiele osób, które w tym roku chcą przywitać nowy rok w górach. Impreza ma odbyć się na górnej Równi Krupowej. Znane są także pierwsze nazwiska gwiazd - na sylwestrze w Zakopanem 2018/2019 wystąpi Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 i "The Voice Kids" oraz Zenek Martyniuk z zespołem Akcent - gwiazda disco polo i twórca takich przebojów jak "Przez Twe Oczy Zielone", "Przekorny los", "Królowa nocy". 

» Sylwester z Dwójką 2018/19. Kto wystąpi w Zakopanem? [GWIAZDY] «

Z kolei o sylwestrze miejskim w Krakowie 2018/19 nie ma tak wielu informacji. Wiadomo jednak, że mieszkańcy Krakowa i nie tylko będą mogli przywitać nowy rok na Placu Wszystkich Świętych. W tamtym roku na Rynku Głównym wystąpili m.in. Kasia Moś, Bovska, Natalia Nykiel oraz DJ Olivia.

» Zima 2018/19: pogoda - długoterminowa prognoza. Jaka będzie zima? «

» Pogoda na Nowy Rok 2019 - jaka prognoza na 1 stycznia? [ZAKOPANE, MORZE]

RadioZET.pl/JW

Oceń