Zamknij

Sylwester Latkowski - "Nic się nie stało": kim jest reżyser filmu? [KSIĄŻKI, TWITTER]

Karolina Piotrowska
21.05.2020 10:00
Sylwester Latkowski - "Nic się nie stało": kim jest reżyser filmu? [KSIĄŻKI, TWITTER]
fot. Michal Wozniak/East News

Kim jest Sylwester Latkowski, reżyser "Nic się nie stało" - nowego filmu TVP o pedofilii wśród polskich elit? Co o nim wiadomo? Sprawdzamy informacje na jego temat, czyli m.in. kto to jest Sylwester Latkowski, film "Nic się nie stało", a także jakie książki wydał, jego Twitter, Instagram i inne.

Sylwester Latkowski - "Nic się nie stało": kim jest reżyser filmu? Książki, Wprost, Twitter, Instagram, informacje - sprawdzamy, kto to jest Sylwester Latkowski i co warto o nim wiedzieć.

Nic się nie stało - ONLINE: gdzie obejrzeć dokument Latkowskiego w internecie?

Kim jest Sylwester Latkowski - reżyser "Nic się nie stało"? [KSIĄŻKI, WPROST]

Sylwester Latkowski to polski reżyser filmów dokumentalnych, teledysków, autor i prezenter programów telewizyjnych, a także publicysta. Urodził się 13 lipca 1966 roku w Elblągu.

Od 2013 do 2015 był redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost". Od 2015 jest redaktorem naczelnym serwisu Kulisy24. Przez wiele lat nie miał nic wspólnego ze środowiskiem filmowym, zajmował się różnymi innymi zajęciami i zawodami, prowadził też własne przedsiębiorstwa.

Prowadził i reżyserował programy telewizyjne: Nakręcona noc i Konfrontacja. Autor cyklu telewizyjnego "Granice kariery" (2012). W 2001 roku otrzymał wyróżnienie Fundacji Kultury za książkę "Pamiętam jak...". Jest także autorem książek "Zabić Papałę" (2008) i "Polska mafia" (2011) oraz wspólnie napisanych z Piotrem Pytlakowskim "Olewnik. Śmierć za 300 tysięcy."(2009), "Przykrywkowcy" (2010) i "Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy" (2010), "Biuro Tajnych Spraw. Kulisy Centralnego Biura Śledczego" (2012).

Sylwester Latkowski - film "Nic się nie stało", Twitter, Instagram

"Nic się nie stało" to tytuł nowego filmu Sylwestra Latkowskiego, który ma opowiadać o pedofilii wśród elit. Produkcję przygotowuje telewizja TVP, a Jacek Kurski zapowiedział, że obraz będzie wstrząsający. Film został wyemitowany w środę, 20 maja 2020 roku w telewizji TVP.

Nic się nie stało - film: kiedy premiera produkcji o pedofilii wśród elit i gdzie obejrzeć?

W mediach społecznościowych Sylwester Latkowski udziela się przede wszystkim na Twitterze, gdzie można znaleźć go jako @LatkowskiS. Na Instagramie prowadzi konto jako @latkowski, gdzie obserwuje go ponad 1,5 tysiąca osób.

RadioZET.pl/KP